bo.perhegrigh.ru

Ladybirds kapi rose spuštaju

Kada u lošim vremenskim podsjetio na toplo i nježan ljeta. Prekrasna Španjolski priroda fotograf Alejandro Ruiz Ferrara (Alejandro Ferrer Ruiz) nam je pružio priliku da uživaju u ovim uspomenama u potpunosti.

Ladybirds kapi rose spuštaju

Foto: Alejandro Ferrer Ruiz / San Roque, Španjolska

34-godišnji fotograf je stvorio izvanredan niz makro snimke s bubamare, pokriven sa delikatnim kapi rose. Kako se ispostavilo, ove male crveno-crne stvorenja su savršeno u stanju da pozira za kameru.

Ladybirds kapi rose spuštaju

Prema autoru, svijet makro modela tajanstven i nepoznat za mnoge ljude, i ovladaju umjetnost snimanja prilično teško. Ljepotu ove fotografije ne zavisi samo od vještina fotografa, ali i velika ljubav umjetnika na okolne prirode.

Ladybirds kapi rose spuštaju

Alejandro Ferrer radio macroshot divno insekata za dvije godine prije nego što je postigao pravi uspjeh. Morao je da studira insekata i razumjeti njihov život i ponašanje, sređivanje brojne foto snimanje u svom voljenom Španjolska.

Ladybirds kapi rose spuštaju

- Većina fotografija je na konvencionalnim travnjacima, koji su mnogi u bilo kojem gradskom parku - kaže Alejandro Ferrer dopisnici Daily Mail. - Sve ovo vrijeme, radeći fotografije, stvarno sam uživala u svakom trenutku na otvorenom proveo u krugu ovim divnim i takve ugroženih stvorenja.

Ladybirds kapi rose spuštaju

- Većina od mojih omiljenih insekata - to Bubamare! - naglašava fotograf. - Volim da ih gledam, za njihov izmjerene život. Primjetio sam jednu stvar, ako se uzme u obzir insekte s ljubavlju, oni će se okrenuti za vas, prikazujući svoje najviše neočekivane strane. Oni - zapanjujući foto modeli!

Ladybirds kapi rose spuštaju

Za njihovo snimanje gospodin Ferrer koristi Nikon D90 objektiv fotoaparata Tamron SP AF 90mm f / 2.8 Di Macro objektiv, flash Sigma i difuzor (za one koji su zainteresirani). On mora da provede nekoliko sati za redom, prije dolaska vremena "X", a on će biti u mogućnosti da biste dobili pravo remek, koji je sanjao dugo.

Ladybirds kapi rose spuštaju

- Drago mi je da vidim rezultate svog rada, ali mnogo više ugodan za biti samo u prirodi, gledanje misterioznog, šareni i fascinantan svijet insekata!

Ladybirds kapi rose spuštaju

Foto: Alejandro Ferrer Ruiz / San Roque, Španjolska
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea