bo.perhegrigh.ru

I ose su prekrasne!

Većina ljudi misli osa čudovišta, dobro, ili samo opasno insekata koji ubode svi neselektivno. U stvari - oni su prilično blagonakloni bića, potrebno je samo da se navikne na njih bliže.

I ose su prekrasne!

Ove prekrasne insekata - ose. Foto: Irina Strijelac

Ali čak i ovi odvratan insekata poput osice se peglati jednostavno ukusna - ako je samo pravo da ih fotografišem.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Ove nevjerojatne fotografije pokazuju os na neobičan svjetlo za nas - drugim riječima, više lijepoj i mirnoj strani. 35-godišnji stanovnik Moskve, Irina makro fotografa Strijelac (Irina Strijelac) namamio insekata za snimanje filmova u svoj vrt, koristeći razne bobice i cvijeća. I divljih osa imao devojku usluga, potpuno predao svoju moć.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Ali da bi te snimke treba da uzmem puno strpljenja, proveo ponekad čeka nekoliko sati. Ali to strpljenje obično nagrađeni i nagrađeni u potpunosti. - Obično volim da fotografišem mravi, ali ove godine sam odlučio da se prijateljstva sa i ose - kaže Irina.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Svi prošle sedmice žena opterećena isto pitanje - kako se uklanja ose u letu? Pod pretpostavkom da tu leži neka vrsta obmane ... Pa šta da kažem? Irina Photoshop koristi. Samo ne znam kako, i nemaju photoshop njoj, kako sama kaže.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Fotografije za preradu u posebnom programu Lightroom - zamisao Photoshop, ali to je upravo usmjerena na slici. U ovom programu, ona provodi mala korekcija, ponekad uklanja buku, kao što se često uzima na ISO 400.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Što se tiče OS-a, potrebno je samo uživo ose, u njihovom prirodnom staništu. Ponekad je postavio fotografije, a ponekad i fotografa "uhvaćen na vrpci". Sve to zavisi od ličnog raspoloženja i mnogih drugih faktora.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

- Ose su zapravo mnogo pametniji nego što sam mislio, - isto tako kao i ostale životinje vole da razgovara sa njima - kaže djevojka. Oni uživaju stabilan mirnim glasom. Pa ipak, oni stvarno ne volim nagle pokrete.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Njihova dobro raspoloženje je potpuno ovisna o vremenskim uvjetima. Što je bolja vremena, ose su prijateljski. - Dok sam radila ove slike, ona je ubola osa tri puta, ali uvijek je to bila moja greška.

I ose su prekrasne!

Irina Strijelac

Oni nikada ne peče bez razloga, oni su samo tako, jasno je da sam na njihovoj teritoriji i u ovom trenutku imam party, - kaže Irina Strijelac.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea