bo.perhegrigh.ru

Neobična slika Nancy Rose

prije nekog vremena, 58-godišnji Nancy vidjela Rose u vrtu svoje kuće vjeverica, sedi na jednoj od bundeve. Mala životinja je kao edakogo farmer koji ponosno pozira ispred svoje žetve. Žena je sve izgledalo tako smiješno da je odlučio napraviti seriju fotografija sa proteinima.

Neobična slika Nancy Rose

"Ovaj događaj mi je dao ideju o stvaranju cijeli album posvećen proteina. Hteo sam da uhvate proteina u situacijama poznate osobe, i prosuditi da li sam to ja ili ne desi - imate ", - rekao je Nancy Rose novinarima iz Dailymail, gdje su neki od njenih slika su objavljeni.

Da bi divlje vjeverice zainteresirani za fotografiju, Nancy Rose koristi veverica omiljena poslastica - matice. Prilikom kreiranja scena žena nježno zapryatyvala matice minijaturnih rekvizite prisiliti životinje da se ovaj ili onaj položaj.

Neobična slika Nancy Rose

Na primjer, u gore fotografija, u kojima je protein je navodno spreman za roštilj, minijaturni pan leži nekoliko oraha, i da ih malo životinja morao ustati na svoje zadnje noge i nasloniti na prednjoj strani peći.

Neobična slika Nancy Rose

"Jedan od mojih omiljenih slika - scene o tome kako je vjeverica hoda s malim djetetom, biti u invalidskim kolicima. Vjerujem da je slika jako smiješno, "- rekao je Nancy.

Neobična slika Nancy Rose

Možda se čini da su neke od slike se snimaju u studiju, ali nije. Nancy fotografisao isključivo u vrtu svoje kuće i izuzetno divlje proteina. Za kreiranje pozadini na nekoliko kratkih predstava žena ima uključene slika, koji se montira na ogradi u mom vrtu. To je u odnosu na pozadini slika nastali su najzanimljivije slike.

Neobična slika Nancy Rose

Vjeverica pokušava napraviti vatru u zimskim šumi. U stvari, u pozadini slike je napravljena u unaprijed na specijalna tkanina.

Neobična slika Nancy Rose

"Najteža su ranih dana, kada je protein bukvalno morali obratiti pažnju u vrtu. Nešto kasnije, oni su navikli na činjenicu da je svaki dan o čekanju nekoliko matice i počeo da ide i redovno vidjeti, a ja sam konačno bio u stanju da počne primjenjivati ​​njegov plan za stvaranje fotostsenok ", u isto vrijeme njihova na ogradi moje kuće - kaže Nancy Rose.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea