bo.perhegrigh.ru

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Britanski divlje životinje fotograf Russell Sevorri (Russell Delikatesni) voli da puca ptice i njegova najveća ljubav je sova. Prema fotograf, sova je tako zanimljiv i tajanstvenih bića koja ih može fotografiše beskrajno.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Foto: Russell Savory Držati Maries Aerodrome u Essex

Ova mala sova (ćuk), se brzo leti ravno u objektiv kamere, podsjeća na neke vojne avione. Russell Sevoroi uspio uhvatiti neobične sova leti ovog ljeta na starom vojni aerodrom u Essex (Držati Maries Aerodrome u Essex).

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

- Sova čvrsto je oduzet krila i brzo krenuo prema meni, - rekao je 60-godišnji fotograf. - Imao sam kameru sa 600 mm objektiva, tako da je slika izašla odlične kvalitete.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

- Ova mala ptica izgledao jako ljut kad me je prišao. Međutim, shvatio sam da mi to neće izazvati štetu. Volim male sove. Uprkos svojoj maloj veličini, svi oni imaju jak karakter.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Oni su mali ljudi koji su ponekad drska, ponekad podsjeća na prgav staraca, u penziji. Sove su vrlo radoznali. Svi su zanimljivi i oni su svuda gurnuo svoj "nos".

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

- Mislim da su sretni da pozira za mene, a ja dobiti od ovog veliko zadovoljstvo. Brownies prikazano na moje fotografije sove, živi na staroj napuštenoj vojni aerodrom, koji je bio raj za vojni avion tokom Prvog svjetskog rata.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

- Ovaj stari aerodrom postao njihov rodnoj kući, gdje se osjećaju sigurno, - kaže Russell. - Oni su ovdje! Došao sam na ovo mesto da snimi Sove. Za to se koristi ne samo uobičajene fotoaparat i kamera-zamke, kroz koje ptice se osjećati ugodno i pokazao sebe u punom sjaju.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Ove male stvorenja su oduševljeni mojim očima, pa neka sada oni će biti zadovoljni sa drugim ljudima koji nisu ravnodušni prema pernatih stvorenja! Jedan od mojih omiljenih slika - dvije sove, uživati ​​u prekrasnom zalasku sunca, sastali su se na starom vojnom aerodromu u Essex - rekao je Russell Sevorri.

Brownies sove britanski fotograf Russell Savory

Foto: Russell Savory Držati Maries Aerodrome u Essex
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea