bo.perhegrigh.ru

Dragonfly kapi rose spuštaju

Priroda je svestran i iznenađujuće. Mnogo lijepih stvari koje ljudsko oko jednostavno ne može procijeniti bez upotrebe posebnih tehničkih uređaja. 24-godišnji poljski fotograf Adam Tomaszewski (Adam Tomaszewski) je napravio izvanredno seriju fotografija Dragonfly u jutro rosa kapi.

Dragonfly kapi rose spuštaju

Foto: Adam Tomaszewsk / iz Poznan, Poljska

Fotograf morao Provedite četiri sata za uklanjanje Dragonfly sjedi na drvetu u ranim jutarnjim satima. Pole volio insekata u ranom djetinjstvu, i ponese Closeup je podsjetio ove ovisnosti.

Glavna poteškoća u fotografisanju vretenca je da su u stalnom kretanju. Stoga, insekti snimanja Adam moraju da napuste rano ujutro, jer je u tom periodu Dragonfly mirna i jedva se kreće.

Dragonfly kapi rose spuštaju

Student u Poznanu, priznaje: - Ja volim da slikam vretenca, jer su vrlo lijepa, njihova obojenost uključuje pluralitet spektara. Jutros, nebo je bilo jasno, nije bilo ni jednog oblaka na nebu, ali je temperatura bila prilično niska, oko 10-14 Celzija.

Dragonfly kapi rose spuštaju

- Mjesto gdje sam snimao vretenca, smješten pored rijeke, pa u 4 sata ujutro na tim mjestima je prilično cool, ali neugodnosti u odnosu na zabavljaju, ništa.

Izuzetno lepa kapi rose leži na malenom dlačice omogućuju pažljivo razmotriti stotine heksagonalne objektiva koji čine oko insekta.

Dragonfly kapi rose spuštaju

- Moje fotografije Želim da prenese ljudima kako je lepa Dragonfly. Želim da im pokažem šta je normalno ljudsko oko ne može uhvatiti. Fauna je lijepa i raznolika, jedna ima samo malo bolje pogledate, a vi ćete dobiti bogatstvo svojih boja i oblika, - kaže budući Environmental Technology Adam Tomaszewski.

Dragonfly kapi rose spuštaju

Vretenca su pravi majstori Aerobatics i jedan od najljepših planeta insekata, ali su pametni i nemilosrdni predatora. Njihovog životnog ciklusa i izgled je tako izvanredno, da ovi insekti bi vrlo lako mogao dokazati da dolazi iz drugog svijeta.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea