bo.perhegrigh.ru

Makro fotografija insekata iz eople sau

U ovim izuzetno divne fotografije možete vidjeti najsitnije detalje strukture insekata. Oni ne ustručavajte se da poziraju za kameru fotografa, što mu je omogućilo da ih uhvate u punom sjaju.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

Foto: Yudy Sauw, od Tangerang (Indonezija)

Indonezijski dragonfly, žaba biser buba, pčela, Mantis, i crveni mravi, svi oni su se pojavili pred kameru poznati indonezijski fotograf-prirodnjak Yudi Sau (Yudy Sauw) iz Tangerang.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

Prema mladić je proveo snimanje svakog insekata za više od 10 minuta, a sami pucaju samo ... Obrada slike snimljene puno više vremena. - Svi ovi mala stvorenja, kao da je došao iz druge galaksije, ali, u stvari, oni žive među nama, koji ima samo da pobliže - rekao je indonezijski fotograf.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

- Sve ove pčele, bube, vretenca i mravi - oni su savršeni! Njihova tijela igrati različitim bojama i zamršene obrasce, neon, koji je, nažalost, nije vidljiva golim okom.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

- Uzeo sam ove slike bez daha, a ne da uplaši off insekata. Htio sam pokazati ljudima sve svoje ljepote, svaki detalj njihove strukture. Mislim da sam to učinio, - kaže Yudi Sau svoje utiske sa novinarima Daily Mail.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

- Pažljivo s obzirom na ove fotografije možete vidjeti svaku dlaku, svaki pramen i raskošnih oči insekata koji žive blizu nas, ali mi ne vidimo sve te ljepote. Oni lete svaki dan kod nas, često neopažen.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

- Na primjer, buba žaba (lat. Sagra buqueti) - buba porodice kornjaša, koji žive u jugoistočnoj Aziji, njegova boja je super. Smaragdno zelene sjajne metalik, zlatne i crvenkaste sjaj na leđima izgleda neverovatno! Buba žaba imenovan je zbog svoje ogromne zadnjim udovima.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

- Da bi takva prekrasna slike moraju pokazati maksimalno strpljenje i mir na prvom mjestu, kako ne bi ustuknuli insekata i dobiti kvalitetne "nije mutna" fotografije - kaže Sau. - Usput, mnoge od ovih slika su napravljene u svom studiju u rodnom Tangerang.

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

Foto: Yudy Sauw, od Tangerang (Indonezija)

Makro fotografija insekata iz Yudi Sau

Foto: Yudy Sauw, od Tangerang (Indonezija)
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea