bo.perhegrigh.ru

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Neko ne voli pauke, neko samo strah od njih, ali nakon gledanja ove neverovatne slike od vas, najvjerojatnije, drugačiji pogled na ovo čudno i misteriozna bića žive na našoj planeti.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Foto: Cong Jimmy (Jimmy Kong)

Malezijski mladi fotograf prirode Jimmy Kong (Jimmy Kong), koji je stvorio niz izuzetnih slike paukova, da ih vide kroz objektiv njegove kamere ovih predstavnika vanzemaljskih civilizacija.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Ovih malih stvorenja sa velikim očima kao vanzemaljci, koji su došli do nas sa druge planete. Oni nas gledaju, a njihovi hipnotički pogled fascinira i nas plaši svojom hladnoćom. Čini se da oni znaju ono što još nisu dostupni.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Sve ove fotografije člankonožaca, vidite, napravili Jimmy Kong u rodnom Maleziji. A ovo je samo mali dio njegove ogromne kolekcije Closeup insekata, gmizavaca i drugi predstavnici naše faune.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

- Faune jugoistočne Azije je pun čuda, čuda da su svuda oko nas, ali ponekad jednostavno ne primijetiti, - kaže fotograf. - Treba se samo malo bolje pogledate i vidjet ćete kako je divna naše planete i njenih stanovnika.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

- Da otkrije misterije od najmanjih životnog bića na ovoj zemlji, sam se bavio u ovoj vrsti fotografije. Izbliza nam pomaže da vidimo, odnosno da vide najsitniji predstavnika, koji mi ne primijetiti zbog svoje viđenje uređaja, - objašnjava Jimmy.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

- Kada postoji mogućnost da se na njih znati, počnete na drugačiji način gledanja na njihov svijet i sebe. Oni žive pored nas i zaslužuju poštovanje za sebe. Otišao sam na putovanje kroz najljepših mjesta u zemlji da bi ove slike, i, po mom mišljenju, oni su ispostavilo se!

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

- Kažu da su oči - ogledalo duše. Dakle, da pokušamo zajedno da vidi dušu mala stvorenja, tražim u svoje misteriozne oči! Mislim da nakon ovih snimaka pauci neće vam se čini da nešto strašno. I verovatno je da su neki od vas čak predomislili o njima - kaže Malezijski fotograf Jimmy Kongu.

Mesmerizing makro snimke pauka iz Jimmy Kong

Foto: Cong Jimmy (Jimmy Kong)
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea