bo.perhegrigh.ru

Licem u lice

Ovih neverovatnih slika nam dati ideju o tome kako bi izgledao kao insekti, ako bismo mogli s njima upoznati "licem u lice".

Licem u lice

Foto: Ireneusz Irass Waldzik / Poljska

Poljski priroda fotograf Ireneusz Irass Valdzhik (Ireneusz Irass Waldzik) nam je dao priliku da niz slika muha, osa i vretenca koristeći makro tehnologije.

Licem u lice

Ove svijetle, šarene slike insekata nam omogućiti da ih gledamo s novim očima, da dožive emocije koje smo mogli dobiti, ako ih upoznao - da li smo mali kao što su.

Licem u lice

Insekti, sa svojim ogromnim očima i neobična funkcija "face" više kao strance koji su stigli do nas sa druge planete. Mi čak mogao ni zamisliti da su stvorenja koja se susrećemo skoro svaki dan u našim vrtovima i domovima.

Licem u lice

Da, zaista, to je uobičajena fly i WASP - insekata, o kojima znamo iz prve ruke samo nas je 29-godišnji fotograf dozvoljeno da ih vide u drugačijem svjetlu. Kako su prekrasne! Ireneusz Irass voli divlje životinje, pokušavajući joj ruku malo otvorena, su skriveni od naših očiju.

Licem u lice

Na fotografijama možete pažljivo razmotriti divne oči insekata: izgleda kao da nose ultra sunčane naočale. Drugi, kao što su Dragonfly, oči izbuljene u stranu, kao da su tražili u šarene superbinokl.

Licem u lice

- Volim makro - kaže fotograf, - ovo je moja omiljena vrsta. Provodim puno vremena za to, s obzirom na najsitnijih detalja strukture insekata, a oni su me fasciniraju.

Licem u lice

Oni su tako chic! Oni su čak i staviti se na mene, prikazuje off joj šarene boje. Oni su tako male u ovom svijetu, međutim, igra veoma važnu ulogu. Nije potrebno da se zaboravi na to, - rekao je Ireneusz.

Licem u lice

Fotograf iz malog sela u jugo-istočno od Poljske, rekao je da se još uvijek uči svoj posao i nada da će poboljšati svoju tehniku. Stoga ne možemo zaustaviti - ti uvijek mora ići naprijed, sticanje novih iskustava. Njegova kolekcija fotografija prikupili više od 85.000 pogleda na internetu. A to je nešto kaže!

Licem u lice

- Budući da je autor nekoliko izložbi, - nastavio je mladić - Želim pokazati svijetu The Amazing insekata, koje ponekad jednostavno ne primijetiti zbog njihove male veličine, i, u stvari, oni su stvarno prekrasne, kao i ostatak naše prirode!

Licem u lice

Foto: Ireneusz Irass Waldzik / Poljska
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea