bo.perhegrigh.ru

Graciozan let hare

Fotograf Justin Russo (Justin Russo) voli slikati divljači i životinja. Posebno čovjek poput kanadskog krajolika koji često u odnosu na ljepotu ruske prirode. Justin je nedavno posjetio šumi pored Ontario i učinio mnogo lijepih fotografija.

Graciozan let hare

Ready, Set, Go!

Posebno se dopala slika Justin Hare, koji su primijetili čovjek pokušao dati Doru, ali je čovjek bio u stanju predvidjeti putanju ušima i ostavio ga na pretjerano rezanje.

"Vidio sam zeca u jednom od proplanaka u sred snijegom prekrivene šume. Približite mu je bilo jako teško jer nisam imao gdje sakriti, pa sam odlučio da pokuša da pogodi koji način će dati Doru ako obavijest mene. Kao rezultat toga, malo je sam u pravu i da je bio u pravu. Uprkos činjenici da mi zec vidio i pobjegao, bio sam vrlo povoljan položaj, i bio sam u stanju napraviti neke zapanjujuće jasne slike, "- kaže o svojim lov foto 27-godišnji Justin Russo.

Graciozan let hare

Ali, kao zečevi radi ...

Kada je zec vidio čovjeka približava, morao je da napravi izbor koji način da doru. S jedne strane je to brdo, a sa druge šume. To je bilo u šumi zeca i odlučio pobjeći od prekomjernog pažnju na sebe ...

Graciozan let hare

Jednom na rubu šume zeca malo usporio u pokretu, znajući da mu niko ne juri

"To je bilo negdje -5 ° C, a snijeg u šumi dostigla oko 15 cm. Snijeg je bio labav, pa dalje je bilo jako teško, ali zec nije nimalo neugodno. On je postigao u sekundi fantastičan brzinu. Neverovatno je šta može ponekad životinje! "- Justin Russo podsjeća sa divljenjem.

Graciozan let hare

U drugom zec skriven iza drveća, i Justin nikada neće vidjeti

Fotografije Justin stvarno ispalo super. Na svakom je ubio zeca pokret vrlo jasno vidi i doslovno osjetiti koliko milost i moć ove naizgled sićušna stvorenja!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea