bo.perhegrigh.ru

Krzno pečat sunčajući se!

Ljeto je u punom jeku, a nastaot praznika. Međutim, ne samo da ljudi žele da se opuste, ali i životinje. Na primjer, ovaj pečat je takođe odlučio da upiju sunce i odlučio da uradi na najbolji mogući mjesto.

Krzno pečat sunčajući se!

Iznenađujuće slike uspela da 67-godišnji amaterski fotograf Mike Arthur. Voli da hoda na plaži u Velsu, a drugi dan je vidio da je neko napustio brod naselili Fur Seal.

Isprva Michael sam mislio da brod je pas, ali gledajući bliže, shvatio je da je on bio u pravu. Brod leži pečat krzno na ono što je ležalo ne samo tako, a ako sunčanje! Srećom, čovjek se ispostavilo da kameru, tako da se krzno pečat u mirovanju mogu ti i ja vidim.

Krzno pečat sunčajući se!

"Bio sam vrlo iznenađen kada sam vidio brod krzno pečat, ali još više sam bio iznenađen izraz na njegovom njušci, na kojoj bi se moglo pretpostaviti da je životinja samo uživanje u vremenu divno!" - rekao je Michael Arthur.

Uskoro, na samoj obali u blizini broda okupio nekoliko desetina ljudi, radoznalo ispituje krzno pečat u mirovanju. Na kraju, gomila ljudi privukao pažnju životinje, i morski lavovi su počeli da se ispita publici ništa manje zanimljivo nego što ga je pogledao.

Krzno pečat sunčajući se!

"To je bio vrlo topao i sunčan dan, kada su plaže odlučio da posjeti mnogo ljudi. Očigledno sam odlučio da se opuste i ovaj pečat! Kad nas je ugledao, njegov izraz promijenjen iz mir i odmor na radoznalost, "- rekao je u intervjuu za Michael Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea