bo.perhegrigh.ru

Delfin košarkaš!

Neke sjajne slike uspeo da 44-godišnji Sergio Longhi u jednom od dolphinariums Kubi. Glavni junak snimaka postao delfin košarkaš!

Delfin košarkaš!

Sergio Longhi je u Dolphinarium zahvaljujući svojoj ženi, Elizabeth, koji su željeli da vide ove graciozne sisara. Kao rezultat toga, i Sergio i njegova supruga su vrlo impresioniran onim što je vidio, jer nisu svi će biti u mogućnosti da prisustvuje delfin, vješto ubacuje loptu u košarku obruč!

"Znao sam da delfini su sposobni za obavljanje najneverovatnijih akrobacije, ali kao što sam očekivao. Delfin igraju sa loptom, kao profesionalni košarkaš. Isprva, on je dugo zadržao na vrh nosa koji me podsjetio košarke vješto odmota loptu na prst, a onda ga je potpuno bacio u ring! "- zadivljeno kaže Sergio Longhi.

Delfin košarkaš!

Naravno, Sergio i Elizabeth mislio da vidim u delfini je priličan broj standardnih trikova (kao što je skakanje), ali to nije zaustavilo. Vrhunac zastupljenost čelika kotrlja u košarci prsten. Delfin pametno iskočio iz vode i na neki nevjerovatan način iznova i iznova bacio loptu u ring, nalazi se na visini od gotovo pola metra!

Delfin košarkaš!

"Uvijek sam volio delfine. To je nevjerojatno pametna stvorenja! Tokom emisije, samo sam zapanjen onim što sam vidio, tako da se ponekad zaboravi za snimanje slika. Moja supruga i ja vidio ne samo vrtoglavih skokova, plesove i druge trikove, ali košarka u obavljanju delfina ", - kaže u intervjuu za Sergio Longhi Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea