bo.perhegrigh.ru

Aligator na piknik!

Zamislite sledeću situaciju: udobno naselili na obalama rijeke na piknik, ali u pogrešno vrijeme vode postoji veliki krokodil koji su miris svježe hamburgere. Da ti napravim u ovoj situaciji?

Aligator na piknik!

Rodney Kammauf prošlog vikenda su planirali da se opuste sa svojim prijateljima u blizini svom rodnom gradu Homestead, na Floridi. Odlučeno je da se jednom od lokalnih ribnjaka. I kad prijatelji već planiraju da večera sa hamburgere, iz rezervoara došlo je do prskanja. Rodney je pogledao i vidio da na plaži, samo nekoliko metara dalje, ogroman aligator jeza!

Naravno, čovjek se uspaničio i potrčao natrag iz ribnjaka nekoliko metara. Alligator ne obraćajte pažnju na njih. Reptile uvjeren hod prilazio zastor na kojem Rodney i njegovi prijatelji su stavili svu hranu i pića.

Aligator na piknik!

"Uplašio sam se kad sam vidio da je u našoj strani prikrada ogroman zubati aligator. Nisam mogao zamisliti da je reptil je imala za cilj naše sendviče. Riješi aligatora nije bilo moguće, tako da smo mogli da gledam samo kao nezvani gost, udobnost pokrivač, jede hamburgere! "- prisjeća s osmijehom 68-godišnji Rodney.

Srećom, Rodney ruku Ispostavilo se da kamera, tako da je čovjek, bez razmišljanja, uzeo nekoliko slika, sjećanje u ishrani aligator.

Aligator na piknik!

"U jednom trenutku pomislio sam da je aligator, vjerojatno misleći da je to piknik posebno uređen za njega. Na kraju, momci su se udružili i bili su u stanju da riješi aligatora natrag u tijelo vode, ali dok je reptil pojeo gotovo svu hranu. Od sada nikada neću organizirati piknik tako blizu vode! "- rekao je Rodney.

Zanimljivo je da je na Floridi ima zakon koji zabranjuje ljudima da nahrani aligatora. Međutim, mnogi ignorišu, jer je ono što lokalne reptili izgubiti strah od ljudi ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea