bo.perhegrigh.ru

Neobična doručkom u Moskvi proteina

Ovo Moskva veverica, koji živi u jednom od gradskih parkova, odlučio napraviti stol za doručak od Chaga gljiva. Kako se ispostavilo, šuma glodara ima izuzetne manire, koji ne dozvoljavaju da jede u tradicionalnom okruženju. Zašto je stočne hrane na ovaj način - nije poznato, ali od njega gledao je zadovoljstvo.

Neobična doručkom u Moskvi proteina

Foto: Roman SonisX

Ove nevjerojatne fotografije mogao da Moskva fotograf Roman SonisX. Čovjek nije mogao da veruje svojim očima kada je vidio vjeverica sjedi iza gljiva kao sto. Činilo se da je krzneni stvorenje skrasio za piknik. - Squirrel uredno rasprostire se u "stolu" lješnjaci, neke sjemenke, a zatim pređite na obrok, - kaže autor fotografije. Prema Roman SonisX, zahvaljujući ovaj protein imao boljem raspoloženju.

- Moji prijatelji ne razumiju kako sam uspio vevericu da pozira, ali to jednostavno nisam učestvovali, sve je radila je samoinicijativno - smeje fotograf. - Ovaj protein - jako smiješno! Prema riječima stručnjaka, obično proteini pokušavaju da zalihe za zimu u zatvorenom i nedostupni druge životinje lokacijama. I ove životinje da sve svoje zalihe neposredno pred svima, što ukazuje na višak hrane na ovim prostorima, u skladu sa britanski list Daily Mail.

Neobična doručkom u Moskvi proteina

Protein - tipični stanovnik šuma i gradskih parkova. To je živo i vrlo aktivna životinja, koja je u urbanim sredinama ne izbegne komunicira sa osobom. Veverice jesti ne samo orasi, sjemenke, pupoljci i bobica, oni također mogu piti i jaja ptica već izleglo pilića, a ne prezir, i insekata.

Male životinje samo treba dobro jesti, posebno za vrijeme poroda, a prije zime pristupa. Zanimljivo je da je protein dnevno može žvakati do 15 čunjeva smreke i borove - više od stotinu! Na svakom od bling ona ima u prosjeku oko tri minuta provesti.

Neobična doručkom u Moskvi proteina

- Ja volim životinje - pogotovo proteina! Oni su lijepi izgled i oni su jako pametni. Mogu dugo da gledaju svoje igre, a za mene je veliko zadovoljstvo, - kaže Roman SonisX.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea