bo.perhegrigh.ru

Oči u oči

Predator i plijen tražim jedno drugom u oči - ove neobične fotografija je snimljena od strane fotografa Andrew Lee (Andrew Lee), stigao je u poznatom Regionalni Eldorado Park (El Dorado Regionalni park), smješten u Long Beach, California, Sjedinjene Države, posebno za snimanje kormorana vrebaju na pastrmka.

Oči u oči

Andrew Lee / El Dorado Regionalni park

Ali vranac je posebno Wit - odlučio je da ne bi trebalo problema sebe i ronjenje za ribu - ona skoči u svoj kljun. I upalilo! On je samo otišao put otvoren kljun, dok ogromna velika riba skok od same vode.

Fotograf iz Irvine bio je u stanju da snimi cijeli proces vanrednih lova - od trenutka čekanja do gutanja ogromnog ribe. - Bilo je impresivno! - kaže Andrew dopisnici Solent News. - vranac uspio za ribe za pastrve u zraku, pohlepno gutanje je cijeli! Ali, ova riba je bila prilično velike kvadrature! Očigledno je bio veoma gladan.

Oči u oči

- Sve se dogodilo vrlo brzo, ali, ipak, ribe imao vremena da gledati direktno u oči svog zakletom neprijatelju, ali da promeni tok događaja nije mogao! kasnije sam vidio - s obzirom na već postojeće slike. Stigao sam na Dorado Regionalni park El pucati kormorani su ulovljene pastrmka. Njom u jezeru u ovo doba godine - nemerenoe broj! Ali za tako odličan šut, nikad nisam sanjao!

Oči u oči

Prema američki fotograf, morao je da legnu na zemlju, da u potpunosti uhvatiti trenutak lov. - Slučajno sam da uhvatim redak trenutak kada riba rep svojim vrhom dodirnuo vodu, au ovom trenutku ona gleda u oči kormorana. Još jedan delić sekunde, a ona je uspela da pobegne u vodu. Činilo Pastrmke u stanju pobjeći od ogromne kormorani kljun, ali ne - ptica bio brži!

Oči u oči

Lee Andrew je bio vrlo sretan što je bio u stanju da takve uspješne slike. - To je bio rijedak trenutak koji nikada ne mogu imati i više nikada neće dogoditi. Iako je u ove slike, a tu je i nota tuge, ali ja sam jako sretan što sam bio u mogućnosti pokazati sve ljubitelje divljači je rijedak trenutak borbe između života i smrti, i od kojih je i sam život ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea