bo.perhegrigh.ru

Veverica i medo

55-godišnji Betsy Seaton (Betsy Seeton) nedavno je primijetio da vrtu svoje kuće (Colorado, SAD) povremeno luta maleni veverica. Za nekoliko tjedana, gledam radoznao glodavac i nedavno odlučila na neobičan eksperiment.

Veverica i medo

Betsy je napustio u vrtu malog medvjedića, a to je samo u vidnom polju, došlo je do veverica, počela je zabava.

Žena je, naravno, nada da će igračka je ostavljen da će privući pažnju glodara, ali nije mogla da mislim da je to toliko zainteresovan za male životinje medo.

Veverica i medo

Nakon nekoliko sekundi veverica pojavio pored plišane igračke i lagano ga onjuši. Nose se dopao životinje. Osim toga, veverica čini se odlučio da živi stvorenje pred njim koji bi mogao biti njegov novi prijatelj. To je razlog zašto, vodeći računa da medo ne predstavlja opasnost za njega, malo životinja uvukla mu bliže i, stojeći na zadnjim nogama, stavio ruku oko njegova novog prijatelja!

"U ovom trenutku nisam mogao ni osmijeh emocija. Bilo je tako cool! Veverica medvjeda zagrljaj, a na dijelu sve ovo me podsjetio običnog djeteta, koji također obuhvaća svoje omiljene plišanu igračku, "- kaže Betsy Seaton.

Veverica i medo

Žena također rekao da je u posljednjih nekoliko sedmica veverica zalutao u vrtu svoje kuće skoro svaki dan. Betsy mu čak dao ime Jasper.

"Bilo je zanimljivo vidjeti reakciju životinje na novu temu, koji se pojavio na mjestima gdje je to čest slučaj. Izabrao sam medvjedića. Nisam mogla da mislim da je igrao ispred mene, kao dirljiva scena! Jasper je ostao pored medvjeda nekoliko minuta. Nekoliko puta je stavio ruku oko svog novog prijatelja, a zatim, činilo mi se, čak ga je poljubila! "- milošte pamti Betsy Seaton.

Veverica i medo

Konačno, žena istakao da će nastaviti da prati Jasper i razvoj odnosa sa medvjedića. Možda, sljedeći put samo prolazi veverica igračke, i može biti ponovo prihvatiti njegov novi prijatelj?!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea