bo.perhegrigh.ru

Squirrel i oraha

Ne zaboravite smiješno vjeverica iz animiranog filma "Ice Age", koji je bio spreman učiniti sve za jedan nesretan Die? Ispostavilo se da ove pohlepan i istovremeno posvećen proteini su ne samo u crtanim filmovima, ali iu divljini!

Squirrel i oraha

Da biste dobili orah po svaku cijenu !!!

71-godišnji penzioner iz Nizozemske Nick van Gelder bio dovoljno sretni da zabavna scena. Jednog dana čovjek uđe u kuću i vidjela crveni veverica na potok. Navodno, mala životinja Pronađeno okolnih planirano snack orah, ali je mučki nadmudrio noge i pala u vodu ...

Potok nije bio previše duboko, ali je pokupio preko matice i polako počeo da ga pripisuju u stranu. Squirrel skočio na deblo blatnjavim, djelomično uronjen u potoku i pokušao dobiti prestižni matice. Međutim, glodara jasno požurila i njen prvi pokret napravio je još gore - tvrda plovili još više!

Squirrel i oraha

Svih ljudi, a ovaj protein su patili od matice :)

Protein je jasno nervozan. Naravno, u šumi mogao dobiti puno više od ovih oraha, ali to je kao lud o tome. Kao rezultat toga, bez obzira na njen strah od u vodi (voda i proteina strah očito), ona ispruži koliko god je to moguće i uspio da zgrabi željenu matice.

Squirrel i oraha

Ulov iz vode klizavo matica nije bilo tako lako ...

U ovom trenutku, zadnje noge skliznula iz dnevnika, i proteina zaroni u hladnu mlazom vode. Međutim, to je to gotovo nije bilo briga. Nut je bila u noge, i ona je odlučila da je bolje, jer je moguće da se to brzo jesti, još nije dogodilo ništa drugo ...

Squirrel i oraha

Za razliku od animirani kolegi ovo vjeverica odlučila da bi bilo sigurnije da pojede orah ...

"Pogledajte ovaj skeč je bilo smiješno. Protein je doslovce opsjednut ovaj orah. U nekom trenutku, činilo mi se da je lud, ne razumem, ali protein je pokazao čuda fleksibilnosti i dalje doprla do njega. Drago mi je da je kamera "je bio na dohvat ruke me - kaže penzioner u jednom razgovoru s novinarima iz Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea