bo.perhegrigh.ru

Veverice volimo slatkiše

Ispostavilo se da su ne samo proteini kao matice, ali i čokolade. Na primjer, ova mala životinja su uspjeli pronaći u Glasgow City Park ispunjen čokoladom i popeo više, počeo sam obrok!

Veverice volimo slatkiše

Ovaj protein slika najsličnija dijete, pohlepno do bombonjera!

Mike MakGark samo šetnja kroz park i ugledao veverica, roje u smeću pored jedne od klupa. Nakon drugog mala životinja iskočili iz korpe, držeći noge bacio neko slatko. Squirrel brzo pogleda oko sebe i, bez razmišljanja, skočila na najbližeg stabla.

udobno na grani vjeverica poderao foliju i zuba iskopan u meko čokolade. Čini se da malo životinja nije bio prvi put da jedu slatkiše, jer Mike se činilo da znam šta je protein radi!

Veverice volimo slatkiše

Po tome koliko vješto odvijene proteina bombona, možda ste pogodili da je okus čokolade nije prvi put za to!

"Pazi na veverica je zadovoljstvo. Ona je vrlo pažljivo postupao i stalno gleda okolo, kao da se plaši da je odvedena na dragocjen čokolade. Istovremeno, bilo je očigledno da je mali sisar je jasno uživaju u svakom zalogaju poslastice. Proteina u takvoj žurbi da jedu čokoladu, koja je u nekoliko trenutaka, sve joj je malo lice bio je prekriven bele plombe! "- prisjeća s osmijehom Mike MakGark.

Veverice volimo slatkiše

Do poslednjeg mrvice ...

Mala životinja da se nosi sa bombona dovoljno brzo da mu je mnogo razočaran. U jednom trenutku, protein čak potpuno gurnuo njušku u bombona omot, vjerovatno podedu prošle mrvice ...

Veverice volimo slatkiše

Posljednji komad proteina jede nerado, međutim, i baci je jasno da ne želi da!

"Onda sam se zgrčio još više kad sam primetio veverica. Ona gotovo da nije skidala pogled s mene. Kada sam ušao oko drveta i počeo da ga fotografiše iz drugog ugla, to odmah se okrenuo i pogledao me sumnjičavo, "- kaže škotski fotograf.

Pošto se bavio bombone, proteina dovoljno jasno. Nakon sjedi na grani minut ili dva, ona lenjo popela veći, a uskoro Mike je izgubila iz vida nje ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea