bo.perhegrigh.ru

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Schonbrunn Zoo (Sch nbrunn Zoo), koji u Austriji, predstavljen novi mladi Capybaras rođen da ih je 29. novembra. Roditelji su počeli da Nancy i Sam (Nancy i Sam), Capybaras stigao u austrijskom zoološkom vrtu u aprilu ove godine.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Foto: Sch nbrunn Zoo / Friedrich Mader

Nancy i Sam se odmah dopao druge, stvarajući par, i nakon perioda trudnoće koja traje oko šest mjeseci, rođeni tri šarmantan djecu.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Mladi Capybaras rađaju se dobro razvijena i brzo raste, tako da je trio novorođenče Capybaras mogao svuda da prate svoje majke. Osim što je odličan plivači, klinci sa zadovoljstvom pregledao njegov novi bazen, ali istina je, zajedno sa svojom majkom.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Capybaras žive širom Južne Amerike, gdje su uglavnom hrane na biljne hrane. Capybaras, ili polu-vodeni Kapibara biljojedi sisari iz porodice vodosvinkovyh i jedini predstavnici porodice. Ovi sisari, možda, najveći među glodavaca koji danas žive u svijetu.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Capybaras radije da se nastane na obalama raznih rezervoara u tropskim i umereno dijelovima Srednje i Južne Amerike. Glavni faktori u obzir širenje zraka i temperature vode, što naravno utječe na Obili hrane. U planinama, te glodavci mogu se naći do nadmorske visine od 1300 metara nadmorske visine.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Schonbrunn Zoo (to. Tiergarten Sch nbrunn) se nalazi u palači i park kompleks Schönbrunn (predgrađu Beča). Osnovana je 1752. čak i kao Imperial Zoo je najstariji zoološki vrt na svijetu.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

SCH nbrunn Zoo - jedna od nekoliko zooloških vrtova koji predstavljaju gigant pande. Bilo je to u ovom zoološkom vrtu 23 avgust 2007 rođen je prvi u Evropi, Giant Panda mladunče, koji je rođen bez veštačke oplodnje, odnosno prirodno.

Mladi Capybaras od Schönbrunn Zoo

Na području austrijskog zoo je lijep akvarij, koji omogućava da se divi stanovnika Amazona. Osim toga, tu polarium pokazuje Arctic stanovnika i veliki kavez, gdje možete vidjeti jedan od najstarijih i najotrovnijih stvorenja na našoj planeti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea