bo.perhegrigh.ru

Kao dva proteina ne dijele lubenice ...

Fotograf Francois Loubser (Francois Loubser) proveo posljednjih nekoliko tjedana u Južnoj Africi. Čovek uspeo da napravi nekoliko stotina fotografija, ali najzanimljivije od njih su slike tekunica, koji nisu podijeljena između hrane i imao loptu ubacio.

Kao dva proteina ne dijele lubenice ...

Vjeverica na desnoj strani je jasno ne očekuje takav bezobrazluk ...

Sve je počelo s činjenicom da je François primijetio prazan plac veverica da nesebično izjeda sjeckani pola lubenice. Nakon nekog vremena u vidnom polju slika pokazala je još jedan protein. Glodavci namjerno krenuo prema lubenice koru, pa, onda je zabava počela!

Čim drugi protein je bio u neposrednoj blizini lubenica kore, napravila je oštar napad i bukvalno naprygnula na svog protivnika. Prvi protein, koji je sve vreme tiho uživanje lubenice, jasno je da nije očekivao takav bezobrazluk i propustio nekoliko bolnih udaraca.

Kao dva proteina ne dijele lubenice ...

glava udarac je bio vrlo efikasan!

"Mnogi ljudi, koji dolaze na odmor u Južnoj Africi, oni žele da vide lavovi, gepardi, slonovi i žirafe, ali kada sam vidjela ove male tekunica, bilo je mnogo iznenađeni koliko zabavno može biti ove životinje. Ali borba između dva proteina će se pamtiti još dugo vremena za mene. Na dijelu je sve to bilo kao borba između dva profesionalna boraca u stilu kung fu! "- kaže Francois Loubser.

Kao dva proteina ne dijele lubenice ...

U tom trenutku, kada se činilo da je pobjednik borbe će Napa proteina je pravo čudo!

Preskakanje nekoliko teško udaraca, prvi protein konačno došao da je čula. Mala životinja shvatio da, ako on nije "show zuba", onda jednostavno ostali bez lubenica. A onda je borba, koji je bio ishod čini jasan, on je izbio sa obnovljenom snagom. U ovom trenutku, napao sam prvi protein, sa napao tako jako da je neprijatelj u roku od nekoliko sekundi, okrenuo za 180 stepeni i dao Doru. Lubenica kora, prilično prašine prilikom struganje, uspješno je branio!

Kao dva proteina ne dijele lubenice ...

Vjeverica na desnoj strani je dokazao da lubenica kora joj pripada i samo nju!

"Nažalost, počeo sam da slikam ne jednom, ali bio sam u mogućnosti da uhvate većinu akcije. Slike se ispostavilo vrlo zanimljivo, "- rekao je Francois Loubser.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea