bo.perhegrigh.ru

Igračka daleko je korito za hranjenje vjeverice i ptice

Ova neobična ptica feeder od igračaka u obliku Dalek čine 87-godišnji Britanac Victoria Baker (Viktorija Baker), koji živi u Lyndhurst (Lyndhurst) u Hampshire County.

Igračka Dalek postati kroz za vjeverice i ptice

Foto: Victoria Baker / Lyndhurst, Hampshire

Far (Dalek) - fiktivni stvorenje od vanzemaljske rase mutanata iz popularne britanske naučne fantastike televizijske serije "Doctor Who» ( «Doctor Who»), proizvodnja "Bi-bi-si".

Čak i obložene kikiriki i sjemenke suncokreta je daleko izgleda prijeteće. Međutim, ovaj hrabri siva vjeverica ipak usudio da je izazov za nepoznatim predmetom. Ona je bila prva od svih stvorenja žive u vrtu gospođe Baker, on je odlučio da uništi opasne neprijatelja, pokušavajući da ga pojede.

Igračka Dalek postati kroz za vjeverice i ptice

Korito je napravljen od starih igračaka jednom donirao svoju desetogodišnju unuk Charlie (Charlie). Igračka je bio slomljen, a ona je odlučila da joj napravi korito za hranjenje ptica i vjeverice, koji često posjećuju kuću stariju ženu. Ona je mukotrpno pokriven Dalek sjemenke i kikiriki, stavljajući ih na prethodno rastopljenim šećerom i maslac od kikirikija.

- Stvarno sam želio učiniti nešto neobično za šumske posjetitelja, koji često posjećuju u mom vrtu, - kaže gospođa Baker. - I ja sam primijetio već slomljena igračka njegovih unuka. Zašto ga koristiti? - pomisli žena. I koristeći maslac od kikirikija i istopljeni šećer, počeo sam petljajući feeder.

Igračka Dalek postati kroz za vjeverice i ptice

I ovdje je Blackbird dati daleko :) Foto: Victoria Baker / Lyndhurst, Hampshire

- Trebalo mi je nekoliko sati prije nego što je završio svoju kreaciju. U stvari, ja sam zadovoljan sa rezultatom, u stvari, kao i lokalne proteina ptica. U početku su se plašili stranca pojavila u mom vrtu, ali nakon nekog vremena oni odlučuju da priđe, pa čak i probati "po zubu".

Prvi put došla u moju daleko siva vjeverica. Ona je dugo kovitlao oko njega u neodlučnosti, ali kao što znate glad - nije moja tetka ... Kad je shvatila da pred njom jedan od svojih omiljenih poslastica, odmah sam se na posao. A nakon vjeverica se pojavio i perjem posjetitelja, koji su također nerado jesti, povlačenjem iz daleke najukusnijih zrna.

Igračka Dalek postati kroz za vjeverice i ptice

To je tako strašno i "opasan" stranac mutant je postao omiljeno korito za hranjenje životinja. Ove izvanredne slike snimljene Gospođa Baker kada su ona i njen unuk Charlie sedeo na prozoru, gledajući kako šuma postepeno goste "razoružali" ih. Prema ženi, prvi put je počela da gleda TV serije "Doctor Who" još u 60-ih sa svojom djecom, a sada je gledala ga sa svojim unucima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea