bo.perhegrigh.ru

Neobična slika pacova

Holandski fotograf Ellen van Dilen (Ellen van Deelen) napravio seriju neobičnih slika, od kojih su protagonisti bili njeni ljubimci - štakora. Žena je odlučio stvoriti broj jedinstvenih scena, gdje glodari su bili zauzeti obavljaju razne svakodnevne poslove kao i obično za muškarca.

Neobična Photo štakora

Ellen van Dilen brušenog koje su izazvale inspiraciju iz serije dječjih igračaka Sylvanian porodica. Da biste napravili neobičan album žena privlači rad sve tri svoje kućne ljubimce - Max, donja površina luka i Rosie.

Glodavci nisu bili protiv da učestvuju u neobičnom snimanju fotografija, toliko problema sa organizacijom snimanja nije pojavila. Naravno, štakori nisu bili zainteresovani u tome, da se pojednostavi zadatak njegova ljubavnica. Glodavci radoznalo proučavao neobične stvari sa kojima su (na ideji Ellen) su kontaktirani, ali zapravo se ispostavilo malo drugačije.

Neobična Photo štakora

I na ovoj slici Max kreće na put u svojoj Volkswagen Beetle!

"Želio sam da pokažem da štakori mogu biti jednako ljudi, u najmanju ruku, barem na fotografijama. Morao sam da se stvori svake scene oko sat vremena i još uvijek o istom, da slikaju glodara je samo način na koji sam želeo. Bilo je vrlo teško dobiti ih da se ovaj ili onaj položaj, tako da sam mogao samo čekati ", - kaže Ellen van Dilen.

Neobična Photo štakora

To je bilo posebno teško da fotografiše scenu, kojoj je prisustvovalo nekoliko glodara (npr da je ova fotografija uz šalicu čaja).

"Znate, ja nikad nisam volio glodavaca i štakora, posebno. Međutim, prije nekog vremena sam bio u prodavnicu kućnih ljubimaca i vidio pacova. Bilo je vrlo različit od moja ideja pacova i bio je jako smiješno. Prodavac je rekao da niko ne želi da kupi zbog neobične boje pacova. Bilo mi je žao za glodara, i kupio sam! Utvrđeno je da štakori su vrlo prijateljski i inteligentne životinje, "- rekao je 54-godišnji Ellen je u intervjuu za britanski izdavač Dailymail.

Neobična Photo štakora

Ali ovaj rat izgleda prilično umorni od pletenja ...

Nakon kreiranja albuma kao žena planira da nastavi da puca u glodara u neobičnoj situaciji za njih.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea