bo.perhegrigh.ru

Čaplja pacijent

U svijetu ptica, vjerojatno, strpljenje je jedna od glavnih vrlina. Možda iz tog razloga, oličene u slikama Heron pokazao odličan primjer izdržljivosti, držeći pri kraju večere u kljunu.

čaplja pacijent

Careless dragonfly tako oduševljen o plesu i jedni od drugih, da nisu primijetili, kako se ispostavilo u lice čaplja. Plesne korake su bili toliko zapanjujuće da je gladan čaplja nesvjesno pridružio redovima gledalaca. Bilo je u tom trenutku bila je pucao pred kamerom divlje životinje fotograf Steve Wheeler. Heron sjedi na grani u jednom od parkova u Teksasu, bio je to posljednji poštovalac neoprezni plesača.

čaplja pacijent

Fotografije koje prikazuju dramatičnih događaja, kaže: "Kada sam prvi put vidio čaplja, je vrlo sretan, jer je sasvim oprezan ptica, pametno krije u gustoj travi uz rub vode. Za sve to vrijeme bio sam samo nekoliko puta između čaplje. Brzo sam okrenuo objektiv i čekali dugo vremena, kada je pravo vrijeme.

čaplja pacijent

Odjednom, na moje objektiv dobio dva parenja vretenca, koji je, i ne primećuje nikoga oko, oduševljeno koketirao sa svakim drugim. Oni su bili toliko strastveni o procesu koji je sve bliže i bliže pokazala kljun čaplja. " Vjerojatno, ovo je san i izgleda kao ptica.

čaplja pacijent

Se sve završilo kada se otvori kljun The Heron i zgrabio jedan od vretenca krila ispred njegovog kljuna - bacanje je munja brz i smrtonosne precizan. Izgledalo je kao da je zauvijek trajalo, ali nepristrasan kompjuter je pokazao da je ovo malo drame je nestao u samo 43 sekundi.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea