bo.perhegrigh.ru

Radoznao lisica i fotograf

Crno-smeđa lisica pripada životinjama, koje su vrlo teško naći u divljini. Ali 43-godišnji fotograf Steffen Sailor (Steffen Sailor) puno sreće, a on je sreo lijepa žena u Yukon (Yukon), Kanada.

Radoznao lisica i fotograf

Prekrasna lisica, živi u Yukon. Foto: Steffen Sailor

Prema autoru ove divne slike, on nije očekivao da takav prekrasan lisica, ali kao što se dešava.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

Srebrna lisica ili lisica se odnosi na morfin obične lisice, uzgajaju čovjek za proizvodnju prekrasan krzno. Lisica u divljini gotovo nikada upoznali, ali se javljaju izuzeci. U Kanadi crno-smeđa lisica su samo oko 8% od ukupnog broja lisica stanovništva.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

Njemački fotograf naišao prekrasno vrijeme zveri svog puta u Kanadu. On i njegova supruga Alexandra uživati ​​u ljepotama ova mjesta, a ne ni da slikaju lisica, kada su izašli između crne i smeđe ljepote.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

- Mi slučajno naišao sam na ovu životinja, - kaže Aleksandar, - do ovog sastanka, mi nikada nismo vidjeli tako divna i neobična lisice. Moj muž je došao blizu nje, ali ona je bila prilično uplašena, ali umjesto toga pokazala neverovatnu radoznalost. To nam zaista impresionirala.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

- Otišla je na fotoaparat leži na zemlji i postao radoznalo njuška objektiv i slučaj kože od njega. Steffen je pokušao razgovarati s njom u niskim umirujućim glasom, on ju je tretirati kao prijatelj, a onda čak i fotografisali pored nje.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

To je zbog toga što je lisica se nije bojao, već su izrazili interes, pošlo za rukom toliko zapanjujuće slike. Ova životinja je stvarno vrlo sličan poznatom Red Fox, ali kad Par se upoznao na putu natrag na lokalni lovočuvar, on je istakao da su zaista mnogo sreće, jer su vidjeli vrlo rijetka crnoj i srebrnoj lisica.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor

Silver Fox je odavno zovu "kralj" među životinjama krznom, jer im je prekrasan krzno je vrlo popularna i toliko cijenjen na svjetskom tržištu. Glavna boja krzno lisice u crnoj i srebrnoj intenzitet boje može varirati od životinja životinja.

Radoznao lisica i fotograf

Yukon / Steffen Sailor
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea