bo.perhegrigh.ru

Mravi mokro staklo loptu

Ant na ovim fotografijama pucao u trenutku kada je valjani mokro staklo loptu. A tvrdoglav insekt Istražite svijet oko sebe, nije me briga ko je pobedio u borbi sa ogroman balon kiše: on, hrabar vitez, ili "stranac" čudovište.

Mravi mokro staklo loptu

Maleni mrav počiva u kapi vode, pokušavajući da ne dozvoli da te sa zemlje

Ove smiješne slike su uzete u januaru u Indoneziji. Amaterski Fotograf Teg Santos (Teguh Santosa), počeo djelujući prije 20 godina, ustala u 6. Je da će uhvatiti mravi u svom vrtu, lijevo na potragu za hranom.

Santos ubacio loptu na mokrom stakleni zid. Fotograf pokušali da blokiraju put lanca puzeći mrava je, ali jedan hrabar čovjek koji je odbio da napusti put kada ga je balon vode preselio. Navodno, on misli da je kap kiše.

Mravi mokro staklo loptu

Hrabri mrav odluči da se popne na vrh ogroman balon kiša

Umjesto toga, hrabri mrav pokušao "probušiti" voda balon, a prije napada popeti. Santos brzo zgrabio moju kameru na vrijeme da uhvati trenutak. On objašnjava: "Fotografija je snimljena u mokra od kiše zida. Stavio sam ga na loptu i imamo veliki vodeni balon. Ja bih da usmjerava mravi oko njega da se njihove slike izbliza". On je dodao: "Za mene, mravi su vrlo izražajne. Njihovo kretanje liče na ljudska".

Mravi mokro staklo loptu

Mrav nije mogao doći do bubble burst, tako da ga samo gazi nogama

Fotografiranje mravi, prema DailyMail, to zahtijeva strpljenje, jer za izradu zanimljivih slika potrebno dugo čekati zabavne trenutke.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea