bo.perhegrigh.ru

Kingfishers - odlično ribara

Njemački fotograf Manfred Delph (Manfred Delph) proveo cijeli dan u parku Gyudensberg to nije daleko od svog doma u Njemačkoj. Predmet posmatranja fotograf počeo vodomari, koji tijekom dana bave ono što su pokušavali da riba u maloj bari.

Kingfishers - odlično ribara

Kingfishers iskusni ribolovci i nikada nije napustio bez ulova ...

Važno je napomenuti da je riba ptice ispalo dobro. U periodu od vremena koje Manfred Delphi proveo na jezeru, čovjek svjedok kao vodomari uhvatio najmanje 50 malih minnows!

"Pogledajte kako vodomari ribolov u jezeru je zadovoljstvo. leteo oni iznad jezera i vide podvodni plijen brzo bacio. S obzirom da je ribnjak u parku Gyudensberg plitko, bio sam u stanju napraviti neke podvodne fotografije, koje pokazuju ptice otme minnows sa svojim oštrim kljunom. Kingfishers ribari jednostavno fantastično! "- s divljenjem govori o pticama Manfred Delphi.

Kingfishers - odlično ribara

Kingfisher tako brzo uranja u vodu da minnows jednostavno nemaju vremena da reaguje i da se u zamku!

Zanimljivo je da je vodomari veoma oprezan ptica i fotografirati ih sa takvim blizine upravljanje nije svaki fotograf. Manfred Delphi napomenuo da je prije prelaska na ptica, on je postavljen na rubu vode malog šatora maskirne boje. U njemu, fotograf, i proveo cijeli dan, a rezultat je da je on bio u stanju da uradi sve ove divne slike!

Kingfishers - odlično ribara

Dan ova žaba je propao. Ona je postala žrtva jednog od vodomari ...

"Pored ovog malog jezera uvijek možete vidjeti mnogo vodomari. Ovdje lovišta ptica '. " Jezero se hrani nekoliko Warm Springs, tako da je voda u njoj ne zamrzava čak i zimi. Veoma sam sretan što sam bio u mogućnosti da učine sve ove slike. Pa, uhvatio sam sliku sa žaba i da li smatra da je moj najbolji snimak! "- ponosno istakao njemački fotograf.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea