bo.perhegrigh.ru

Dam krokodil !!!

Neobična stvar dogodila u Polk County Sanctuary, na Floridi. Fotograf, 46-godišnji Claudia Kuenkel, radi na snimke za časopis okoliša, kada se iznenada&# 8230;

Dam krokodil !!!

Iznenada se pojavio na putu ispred čaplje. Ptica je bio malo zabrinut i očito negdje u žurbi. Claudia imali vremena primjetiti da su čaplje nešto u ustima, ali to boli više vidjeti pojavu drugog životinja ... Ogroman aligator, koji se brzo kreću nogama, nespretno ispuzala na put. Predator jasno napustio tijelo voda nije za mirnodopske svrhe i čini u stanju da ciljaju upravo čaplja. Claudia je shvatio da će sada nešto biti otkriveni i fotoaparata.

Dam krokodil !!!

Cilj objektiv, fotograf shvatio o čemu se radi. Aligator nije bio gladan i očito ne lovi. Ali Heron ponovo je vjerovatno gladni odlučili da zgrabi malog krokodila, koji je stegnuta u kljunu.

Dam krokodil !!!

"I ja sam mislio da je čaplja ukrao krokodil iz gnijezda, a njegova majka je jasno takvo stanje nije odgovaralo, a ona krenula u potragu," - kaže Claudia.

Dam krokodil !!!

Nešto je očito ozlijeđen pticu da leti, da bi daleko od stvar. Alligator čaplja sustiže, koji je jedini izbor, ali da oslobodi plijen iz kljuna. Jednom na terenu, krokodil odmah posemenil mojoj majci. U ovom progon prestao, i postojala je čaplja vjerojatno nekoliko sivo perje na repu. Krokodila, ne žureći, vratio se u jezeru.

"Bilo je i uzbudljivo i zastrašujuće kontakt s prirodom. Prije toga nisam nikada vidio bijesan aligator tako blizu. Uzeo sam slike svih negdje u 30 metara sa scene. Drago mi je da se sve završilo na ovaj način, a njegova majka spasila svoje mladunče "- kaže Claudia.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea