bo.perhegrigh.ru

Uhvatiti na djelu

Odlične fotografije sineuhogo Kingfisher - jedan od najboljih ribara divljih životinja, koje je tajlandski amater fotograf Phiphetom Sueymanom (Phiphat Suwanmon).

Uhvatiti na djelu

Sineuhy kingfisher. Foto: Phiphat Suwanmon / Thailand`s južne pokrajine, Satun

U roku od dvije godine Phiphet tajanstven ptica, proučavajući njene navike lova u šumama Satun, južnoj pokrajini Tajland (Thailand`s južnoj pokrajini, Satun).

Uhvatiti na djelu

Kingfisher se s pravom smatra prekrasnim ptica čiji svijetao perje divljenja. Sineuhy Kingfisher slične običnim Kingfisher, ali plavo perje gornji dio tijela i donji dio ima narandžaste više zasićenih boja. Osim toga, uho repa kod odraslih - plavi, otuda i ime - "sineuhy Kingfisher".

Uhvatiti na djelu

U sunčeve zrake Kingfisher je sjajan: njegov perje duginim bojama. Pazi - zadovoljstvo. Istina na ovoj ptica nije lako, jer je savršeno kamuflirani, i da bez obzira na njihove svijetle perje.

Uhvatiti na djelu

Gospodin Sueyman gledao vodomari porodice, pokušavajući da prenese osnovne vještine lova, da mu je trebalo dvije godine. Sineuhy Kingfisher je rijedak i tajanstven ptica, tako da mnogi stručnjaci su jednostavno zapanjen onim što amater fotograf uspio snimiti ove ptice za vrijeme lova.

Uhvatiti na djelu

- Bilo je vrlo važno da su ptice navikli na mene i ponašao prirodno, ne obraćajući pažnju na mene, - kaže 33-godišnji fotograf. - Morao sam da uzmem puno strpljenja i čekati pravi trenutak. Nakon nekog vremena, bio sam nagrađen dobiti ono što želi - odlične fotografije lov kingfisher. To je bio veliki uspjeh!

Uhvatiti na djelu

- Kingfisher traje samo nekoliko sekundi da uhvati ribu. On se kreće tako brzo da sam morala da koriste različite metode kako bi dobili najbolje šut - objašnjava Phiphet. - Iako to nije bilo lako, ali to je vrijedno toga.

Uhvatiti na djelu

Sada je fotograf će staviti svoje fotografije na ekranu u rangu sa stručnjacima, od kojih su mnogi jednostavno zapanjeni kvalitetu svojih slika, posebno kada se uzme u obzir činjenica da je Phiphet Sueyman samo amater.

Uhvatiti na djelu

- Mnogi ljudi su mi rekli da se po prvi put susreo sa slikama tako visoke kvalitete. Meni ove recenzije su vrlo laskavo, pogotovo jer stručnjaci misle tako. Ovo je samo početak moje fotografske karijere, da se poprave i dalje, fotografisanje prekrasan svijet divljih životinja, - podijelio svoje planove za tajlandski fotografa.

Uhvatiti na djelu

Sineuhy kingfisher. Foto: Phiphat Suwanmon / Thailand`s južne pokrajine, Satun
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea