bo.perhegrigh.ru

Podvodni svijet Bob Cranston

Fotograf Bob Cranston tokom svog života vole fotografiranje podvodnog svijeta. Bio je u stanju da uhvate giganta meduza, lignje, ajkule i ostali stanovnici morima i oceanima.

Podvodni svijet Bob Cranston

Na ovoj slici, nije teško pogoditi, utisnut gigant meduza. Neki od njih rastu u dužini dvaput visine čovjeka!

Nedavno, neke od fotografija Cranston objavljeni su u britanskom izdanju Dailymail, a javnost je bila u stanju da u potpunosti uživati ​​u podvodni krajolik i njegove stanovnike!

Gospodin Cranston prvi potopljen mlađe od 13 godina. Zatim, dok je još bio tinejdžer, on je volio da razmišlja podvodne ljepote, i on je odlučio posvetiti cijeli svoj život ovaj zadatak. Ubrzo Bob je postao zainteresirani za fotografiju, a dva spojena njegov hobi.

Podvodni svijet Bob Cranston

Ovaj gigant lignje Humboldt (pojedinac na fotografiji bila je gotovo pola metra dužine). Njegov Bob Cranston snima moru Cortez (Meksiko), koji je također poznat kao Gulf of California.

Podvodni svijet Bob Cranston

Kolekcija fotografija Bob Krestona imaju neke slike na sjeveru brtve slona. Ovi sisari iz porodice brtve su vrlo radoznali i lako da ide na kontakt sa osobom.

Podvodni svijet Bob Cranston

Bob Krestona imaju neke stvarno jedinstveno fotografijama, koje je najviše neguje. Na primjer, sliku iznad snima sastanak sa vrlo rijetkim južnom kita.

Podvodni svijet Bob Cranston

"Od prošle ronjenje ja najupečatljivijih susret sa div plave meduza. Ja sam bio ronjenje sa svojom 58-godišnji prijatelj Howard Hall, a mi smo došli na jedan od ovih meduza obale Los Coronados tako daleko od Meksika. Bilo je opasno biti blizu njih, ali ovi meduza su tako velike i lijepe ", - rekao je u intervjuu za Bob Kreston Dailymail.

Sada Bob Cranston je već 56 godina, ali on je i sjaj u oku zaroniti za ronjenje. Osim podvodne fotografije, čovjek daje savjete američke vojske i Novice ronioce. Osim toga, Bob se bavi razvojem moderne ronilačke opreme.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea