bo.perhegrigh.ru

Kornjača u smrtonosnom zagrljaju zmije!

Jean-Michel Labat slike prirode i životinja u šumama Venecuele. Neko vrijeme u svoj objektiv nije naišao na nešto zanimljivo, kad Jean čuo kapljice vode u jezeru u blizini. Ubrzava na buku, fotograf vidio veliku anakondu da krivudao prstena, pokušavajući da zadavi pala u svoj smrtonosni zagrljaj bug!

Kornjača u smrtonosnom zagrljaju zmije!

Prema bezizražajno izraz brnjice turtle teško odrediti da li je ona uzbuđena o situaciji, ili slično nije prvi put za nju?!

Čini se da je anakonda nije teško da uguši mali kornjača, zmija, ali nije izričito uzeti u obzir da je njegova žrtva može ostvariti svoja jak oklop.

Kornjača, u smrtnoj zagrljaju zmije, izgledalo je neuznemiren. Uhvatite Anaconda ipak prevladao, međutim, uhvatio kornjaču nije u žurbi da postane plijen. Njen oklop izdržali pritisak zmija i kornjača samo povremeno pokes glavu iz skrovišta, za procjenu situacije.

Kornjača u smrtonosnom zagrljaju zmije!

"To je bila prava bitka! Kornjača nema nameru da odustane, ali anakonde zaokrenuti sve jača i jača ga. Bilo mi je žao za zarobljene. Kornjača je svaki napor da prežive, ali borba nije bila jednaka, i prije ili kasnije bi mogla da podnesem njen školjka ", - rekao je 61-godišnji Jean-Michel.

Ovo je mjesto gdje je fotograf i odlučio da interveniše. Jean-Michel je odložio kameru u stranu i ruku u vodu da spasi kornjaču od sigurne smrti!

Kornjača u smrtonosnom zagrljaju zmije!

"Shvatio sam da, čak i ako kornjačevine proći test snage, anakonde može jednostavno povucite je do dna i utopiti, tako da sam intervenisao. Nekoliko minuta kasnije, kornjača je na slobodi! Takva izolacija sam bio potpuno uređen: u mojim rukama je bio nešto jedinstvene slike, kornjača uspeo da preživi, ​​a samo anaconda ostao bez večere, "- kaže fotograf !.

Zanimljivo je da je anakonda odrastaju u dužini od 10 metara i može težiti više od 120 kilograma. Naravno, pojedinac, koji je imao da se bave Jean-Michel bio je mnogo manje, inače čovjek bi teško l, a bio je u stanju da oslobodi kornjača ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea