bo.perhegrigh.ru

Radoznao lemuri

Fotograf Simon Sbaragliya proveo nekoliko tjedana u Madagaskaru, gdje je glavni predmet njegovih zapažanja postao lemuri. Na otoku nema predatora, što predstavlja opasnost za ove neobične životinje, tako da lemuri gotovo ništa i nema straha ...

Curious Madagaskara lemuri

Lokalni lemuri se ponašaju kao pohlepan za slavom zvijezde, sve snage pokušavaju ući u objektiv kamere!

Po riječima Simon, da se u neposrednoj blizini lemuri je bilo lako. Osim toga, životinje sami bili u kontaktu sa fotografom i sretno pozirala za objektiv njegove kamere!

"Lemurs su nevjerojatno znatiželjni stvorenja, i oni su uvijek spremni za" razgovor "s ljudima. Životinje nisu plaše ljudi, jer su navikli na društvo i znaju da oni ne predstavljaju nikakvu opasnost. Osim toga, neki turisti tretiraju na obrok lemuri, što znači da životinje kada čovjek ne bježati od njega, već žure da mu sve brzine. Kada sam ih pucao, gužva oko mene, desetak ovih životinja, a svi su želeli da uđu u objektiv mojih kamere! "- kaže Simon.

Curious Madagaskara lemuri

Fotograf je rekao da je u društvu lemuri, proveo gotovo cijeli dan. Čovjek je otišao u lov fotografiju rano ujutro i vratio se kasno u noć!

Curious Madagaskara lemuri

"Time je leteo. Bilo je jako zabavno gledati lemuri i njihove budalaštine. Neki posebno hrabrih pojedinaca došao blizu mene i sa neskrivenim radoznalosti pregledao moju kameru. Neki su protezao svoje sićušne noge i lagano ga testirao, povremeno gledajući u kameru. Bilo je očigledno da oni pokušavaju da shvatim što radim, "- kaže fotograf.

Curious Madagaskara lemuri

Simon ne ostavljajte fotoaparat ima 15 godina, ali pored fotografiranje čovjek se bavi i istraživački rad. U proteklih nekoliko godina, Simon putovao u različitim zemljama širom svijeta, prevođenje u praksi svoje projekte.

Curious Madagaskara lemuri

"Veći dio mog rada na ovaj ili onaj način povezani s ugroženim vrstama. Radio sam u Južnoj Americi, Europi i Aziji ", - rekao je Simon u jednom razgovoru s novinarima iz Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea