bo.perhegrigh.ru

Ogroman python albino i porodice Irwin

Čuveni Australian porodice Irwin (Robert, Bindi i njihova majka Terri) koji rade u Australiji Zoo Zoo, samo nekoliko dana je veoma važan i odgovoran posao.

Ogroman python albino i porodice Irwin

Djece i supruga Steve Irwin prenose ogroman burmanski piton albino (Python molurus bivittatus) pod nazivom Alim (Alimah) u svom novom kućištu. Težina ovog reptila bio je 45 kg, a dužina je 14 metara (oko 4,3 metara).

Ogroman python albino i porodice Irwin

Robert, Bindi i njihova majka Terri Irwin sa novog ljubimca zoološki vrt, albino burmanski piton-Alim

Alim je postao novi ljubimac i velika dopuna kolekcije ovog poznatog zoo životinje. To govori Terri Irwin, Alim čelu kolekcija pitona australijskog kontinenta s takvim neobičnim boje. U isto vrijeme, napominjemo da je ovaj reptil je još uvijek prilično mlad, a kad odraste, koji može težiti i do 100 kilograma, i najzad će biti do 5m.

Ogroman python albino i porodice Irwin

Australije Zoo Zoo živio Reticulated piton (Python reticulatus) o imenu Lily (Lilly), koji je tokom godina 35-40 bio je najveći piton na dugotrajni, koji žive u zatočeništvu. Lily je stigao na Australian Zoo u ranim 80-ih, ali je, nažalost, umro je prošle sedmice. Naravno, Lili je bila dostojna zamjena za burmanski piton Alim.

Ogroman python albino i porodice Irwin

Pored tela, koji je sada novi piton, stalno "na dužnosti", djeca Steve Irwin. Posebno ga je pažljivo gledao Robert. Dečak zaista želi da se njihova novog ljubimca bude udobno u novom mjestu. - Alim takva prekrasna pitona i on je odmah dopao svoje mjesto u novom kavezu, izgledalo je kao da se osjećaju kao kod kuće - kaže Robert Irwin.

Ogroman python albino i porodice Irwin

Robert sestra - Bindi je bio cijelo vrijeme uz svog brata, i sretni novi stanovnik zoološkog vrta. - Poznajem Lily od prvih dana svog života, i naravno ja sam jako žao što ona više nije s nama, ali uvjeren sam da ćemo voljeti Alim koliko nju. Mislim da nas je volio, - kaže Bindi - i on će voljeti svoj novi dom, kao i Lily. Ljubitelji životinja i posjetitelja u zoološki vrt, prema Australiji zoološki vrt, može doći i posjetiti novi burmanski piton albino Alim u svom novom kućištu u Australiji Zoo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea