bo.perhegrigh.ru

Krokodil ispod kreveta

To može samo sanjati u strašnim san. Zimbabvea Guy Whittall (Guy Whittall) naći u svojoj sobi ispod kreveta, veliki krokodil, ušunjao u svojoj hotelskoj sobi «Humani Lodge» noć. Opasna životinja je pronađen muškarac ujutro, kad je ustao iz kreveta.

Krokodil ispod kreveta

Provedite noć u društvu predatora - nije baš zabavno! Na sreću, što je rezultat incidenta niko nije povrijeđen, piše on dnevnih britanski list Daily Mail. Kako prenosi Press, životinje se održava pod krevet čovjek čak 8 sati.

Krokodil ispod kreveta

Ona govori žrtva sebe i direktor hotela, on se probudio u jutro neko vrijeme sjedio na krevetu, noge visi na pod. - Moje noge samo visio ispred krokodil njuška, - rekao je bivši igrač kriketa, Guy Whittall. - Kako je on meni samo uhvatio za njih, još uvijek ne razumiju?

Krokodil ispod kreveta

I zanimljivo, 40-godišnji nije primetio reptila leži ispod kreveta. Imao je doručak na terasi, kada je čuo plač srceparajućih od sobarica koja je došla da očisti svoju sobu.

Krokodil ispod kreveta

Gospodin Whittall ran natrag u spavaću sobu i užas vidjela ogroman 2,5 metara krokodil smještena ispod njegovog kreveta. - ran u sobu i vidjela svoj krevet pod krokodil, ja provalio u hladan znoj terora, - kaže čovjek.

Krokodil ispod kreveta

- Na kraju krajeva, on bi mogao da me napadne u bilo koje vrijeme, a ja nisam ni znao da je proveo noć ispod kreveta, samo nekoliko centimetara od mene! Ovo je strašno!

Krokodil ispod kreveta

- Isto tako, ja sam sjedio na rubu kreveta, bose noge visi ispred njegovog lica! Vjerojatno krokodil izašao iz noći rijeke Turgve, nalazi se u par kilometara daleko.

Krokodil ispod kreveta

- Krokodili često lutaju oko grmlja, posebno kada je hladno i kiša, - čovjek predložili. - Mislim da je otpuzao ispod kreveta, jer je bilo toplo. Mislim da sada gosti će biti sigurni da pogledate ispod kreveta, prije nego što odem u krevet.

Krokodil ispod kreveta

Hostel osoblje pomoglo Guy Whittall reptila izvući ispod kreveta, vezali je prije vilice konopac. Onda je životinja je pušten natrag u divljinu.

Krokodil ispod kreveta

Treba napomenuti da je, najvjerojatnije, to je bio Nil krokodil, jer ova vrsta se nalazi u Zimbabve.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea