bo.perhegrigh.ru

Alligator na golf

Prije nekoliko dana u New Orleansu bio na golf turniru. Učešće na takmičenju je uzeo nekoliko desetina sportaša, kao i veliki aligator, koji su odlučili da hodaju na terenu za golf u sredini turnira!

Alligator na golf

Koji je rekao da je golf samo za ljude?!

Nije nikakva tajna da u državi Louisiana ima najveći broj stanovnika aligatora u SAD-u (više od sto hiljada ljudi). Ovi veliki reptili ovdje se mogu naći u gotovo svakom močvari. Nedaleko od golf terena, gdje je održan konkurencije, samo imaju mali močvaru, a organizatori turnira su uvjereni da je aligator ispuzao od tamo.

"Znate, koristili smo da vidimo na velikom golf turnira tigar, ali nije očekivao da će konkurencija biti proglašena tri metra aligatora", - našalio se jedan od svjedoka, koristeći njegova fraza pun (tiger - Tiger-Tiger Woods - profesionalni golfer ).

Alligator na golf

"Igraš, a ja ću da pogledam okolo"

Prva na zolenoy njegovanim travnjakom golf aligator primijetio publiku, pa tek onda sportaša. Reptile nespretno prešli na livadi i bio je na pijesak nasip.

Alligator na golf

Uskoro, igra skoro niko nije gledao, ali je aligator naprotiv bio je prava zvijezda turnira!

"Alligator telo je doslovno ožiljke. Osim toga, aligator nije bilo dovoljno prednje šape, pa se preselio vrlo sporo. Ja ne znam šta ga je navelo da napusti hladnjak močvara. Možda aligatora, isto želio da učestvuje u takmičenju? U svakom slučaju, odlučili smo da se ne miješa i obustavi konkurencija uljeza lako dobiti gdje je htio, "- kaže jedan od organizatora turnira u New Orleansu.

Alligator na golf

Radnik čisti tragove na pijesku nasipa, koji je upravo ispuzao aligator ...

Na sreću, golferi nisu omiljeno jelo aligatora, tako da je naš mali prijatelj threelegged zagrejan na suncu, leži na zeleni travnjak, a zatim je otišao u svoje udobno močvari.

U divljini, aligatori hrane velike ribe, lov ptica, jeleni, kornjače i tako dalje. Većina odraslih aligatora na tijelu mnoge ožiljke koji su dokaz čestih svađa sa susjedima.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea