bo.perhegrigh.ru

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

U kući Richard Bowler toga terijer, poznat i kao Maddie živi još jedan, to nije za kućne ljubimce, ali to je bila mlada lisica Rosie. O tome kako zajedno pod jednim krovom žive tako različite životinje, koji, u stvari, su prirodni neprijatelji, odlučili smo da saznamo od novinara iz Dailymail ...

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

Ispostavilo se da je 15-sedmica lisonka Richard pronađena u blizini šume. Čovjek je rekao da sve ukazuje na činjenicu da je otac ubio lisica braća i sestre Rosie (ovo dogodi povremeno u divljini), a majka lisica samo bacio preživio lisonka da se brinu sami za sebe.

Richard nije mogao proći, tako osuđujući Rosie u sporu i bolnu smrt od gladi, i odveli je u svoj dom. Englez je zabrinuta jer će nositi lisonku terijer Maddie, ali pas je novog stanara, s vedrinom!

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

Sada, nakon skoro tri mjeseca, jer je pas i lisica su postali pravi prijatelji. Maddie i Rosie vole igrati međusobno, a kada umoran, gotovo spavaš u zagrljaju.

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

"Na sreću, moja kuća je daleko od civilizacije, tako Rosie osjeća dobro. Kada sam donio lisonka kući, nisam mogao zamisliti da Maddie možete pronaći zajednički jezik s njim, ali bi mogli postati pravi prijatelji ", - kaže Richard novinara iz Dailymail.

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

Richard živi na kraju gradić Corwen, u North Wales. To je vrlo mirno, a na rubu šume rukom Richard House Lodge, tako Rosie osjeća gotovo kao kod kuće. Fox slobodno radi u vrt i gleda potpuno sretan!

Terijer Maddie i lisica Rosie - najbolji prijatelji!

"Većinu vremena provode izvan kuće. Rosie voli igrati uhvatiti-up s Maddie, i oni mogu nositi satima u vrtu u blizini kuće. Naravno, oni su razlike (na primjer, Maddy ne voli Rosie igra svoju loptu), ali ne stiže do otvorenog sukoba. Ja ću je naučiti neke od timova, i Rosie pokazuje kako je pametna. Chanterelle brzo uči i razumije šta da radim može biti i ono što ne može biti ", - kaže Richard.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea