bo.perhegrigh.ru

Neustrašivi dječak i njegov kućni ljubimci

Možete li zamisliti da je dvogodišnje dijete može nered okolo sa ogromnim zmija, kao i sa svojom igračkom? Međutim, kao što je više nego stvarna!

Charlie i njegova favorite!

Obično roditelji pokušavaju da zaštite svoje dijete od bilo kojeg, pa i najmanju opasnost, ali u dvije godine, Charlie Parker otac vlasnik Ballarat Wildlife Park, u gradu Victoria (Australija). Površinu od nekoliko kvadratnih kilometara, sadrži ogromne zmije i aligatori, a to je s njima, dječak provodi većinu svog slobodnog vremena.

Na fotografiji Charlie je zarobljen u vrijeme svoje igre sa boa Pablo nadimak. 2.5 metara zmija težak gotovo 10 kilograma, ali dijete od dvije godine nije zbunjen. Charlie je dobro upoznat sa Pablo tako da hrabro je potrebno na ruke i bez straha vuče na kavez, prisiljavajući Ballarat park posjetiteljima sa oduševljenjem da ga gleda!

Charlie i njegova favorite!

"Moj otac je bio angažovan u obuci divljih životinja, a sada ovo radim. Charlie voli da se nered okolo sa našim psima, a ja ne vidim ništa loše u tome. Možda je odrastao, i on odluči da nastavi obiteljski posao ", - ponosno kaže dječak otac, Greg Parker.

Otac djeteta je rekao da je i sam Charlie vezan za kućne ljubimce parka s obzirom na činjenicu da je on bukvalno odrastao ovdje. Dječak vidio životinju u prvim mjesecima svog života, tako da ne čudi da je navikao na njih i ne boj se!

Charlie i njegova favorite!

Pogledajte petljaju dijete sa ogromnom zmijom samo sa srcem tone. Čini se da je boa može ubiti mladi rendžer na nekoliko sekundi, ali Charlie se ne boji, i nosi sa sobom Pablo, kao igračku.

"Naravno, uvijek pratim frka mog sina sa opasnim životinjama i u tom slučaju može pomoći. Važno je napomenuti da Charlie može ustati za sebe, pa čak i zna neke specijalne trikove koji će mu pomoći da se izbegne opasnost. Mi nikada nije pokušao da usadi u naš sin ljubavi opasne reptila, ali u godinama, nije mogao da se odupre prizor raznih guštera i sitne zmije. Ovo je verovatno nasljedne, "- rekao je Greg Parker.

Charlie i njegova favorite!

U prijateljstva sa Charlie je naveden ne samo boa Pablo, ali aligator Junior. Srećom, junior i mladih, kao i Charlie, pa dok dječak ne može brinuti ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea