bo.perhegrigh.ru

Gospodin rizike i njene patkice

Neobična stvar se dogodila u okrugu Staffordshire, gdje je vlasnik malog hotela Ponce Risco postala "pomajka" za nekoliko patkice!

Mr Risco i patkice

Mr Risco 8 Pronađeni patka jaja u blizini svog doma. Navodno, s majkom-patka nešto dogodilo, tako da 50-godišnji Ponce je odlučio da se jaja i sačekajte da se pačiće otvor. Ipak, najviše neverovatna stvar se dogodilo kada je pačiće konačno došao u biće ...

Osam patka jaja pasti u ruke gospodina Risco u aprilu ove godine. Nekoliko sati čovjeka pitajući se šta da radi sa unhatched patkice, međutim, njegova supruga Lisa, i 15-godišnji sin Lewis ponudio da kupi inkubatora i ostaviti ribe.

Mr Risco i patkice

Kada se izlegli ribe, Ponce je odlučio da je njegova misija je ostvaren, ali pačići su imali drugačije mišljenje. Oni su odlučili da će od sada gospodin Risco njihove majke i počeo da ga prati svuda!

"Dao sam im mali ergela u svojoj kući, gdje su noću i veći dio dana. Sigurno nije slučaj da su cure sjede cijeli dan zatvoren, pa sam odlučio da ih ukloniti u šetnju. Ono što je bilo moje iznenađenje kada patkice meni poslušno pratio ", - kaže Ponce Risco.

Mr Risco i patkice

Nakon nekoliko putovanja pačiće konačno vjeruju da Ponce njihova majka. E sad, ako čovek je izgubio iz vida pilića dok hodate, podižu strašno din i smiri se tek kad vidim gospodina Risco.

"Nisam htio da se to, ja samo pokušavam da pomognem. Kada se izlegli ribe, prva stvar koju su vidjeli bio ja. Možda onda su odlučili da sam njihova majka! "- prisjeća s osmijehom u intervjuu Ponce Risco Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea