bo.perhegrigh.ru

Funny video s pogledom na zvezdica

Gledati more zvezdica istovremeno zanimljiv i dosadan. Zanimljivo, jer su podvodna stvorenja su nevjerojatno lijep i stvarno jedinstveno, dobro, dosadno jer vode pasivan način života, a ako se krećete, krećete vrlo polako!

Funny video s pogledom na zvezdica

Fotograf Karin Brusaard održan pod vodom nekoliko sati, gledajući more zvijezde. Kao rezultat toga, žena u naručju pojavio nekoliko tisuća snimaka, u kombinaciji koja bi mogla dobiti video u trajanju od dva i pol sata. Karin mudro odlučio da će vrlo malo ljudi biti zainteresovani da vide tako dugo video, posebno kada se gotovo ništa ne dešava na slici ...

"Nakon dugog razmišljanja, odlučio sam da uklonite većinu srednji slike, ostavljajući samo ključne okvire. Nakon toga okupio sam preostalih slika u minutni video gdje možete vidjeti kako se leta potez duž donje ubrzanim tempom, "- rekao je 40-godišnji Karin Brusaard.

Funny video s pogledom na zvezdica

Ispostavilo se prilično uzbudljivo. Nakon što je proveo samo minutu svog dragocjenog vremena možete vidjeti kako se leta nasumično kreće na morskom dnu. Neki od njih i dalje nepomično tokom cijelog filma, dok drugi (aktivnije) doslovno rane krugove oko lazy rođaci!

Funny video s pogledom na zvezdica

"Mislim da svako ko je viđen na moru zvjezdača. Naravno, ako ih nije posebno gledao, čini se da se ne kreću, ali to nije u redu - samo Starfish vrlo sporo ", - kaže Karin.

Zanimljivo je da je video napravio Karin, je vrlo sličan konvencionalnim urbane video kamere. Ako ubrzati sliku, ljudi će se kretati nasumice, kao morske zvijezde!

"Obično snimanje u pokretu morskih stvorenja, ali ovaj put sam odlučio da stvari malo drugačije i bili su potpuno zadovoljni rezultatom. Video ispostavilo jako smiješno, "- rekao je ženski fotograf novinara iz Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea