bo.perhegrigh.ru

Novorođenče panda Mladunci iz Kine

prije oko pet sedmica, Wolong rezervat prirode u Kini, u Sichuan, Panda mladunče rođen. Nažalost, beba je malo prerano rođene, tako da su stručnjaci morali da se povuče iz njegove majke i smješteno u inkubator, gdje je proveo posljednjih mjesec dana ...

Novorođenče panda Mladunci iz Kine

Na fotografiji je beba kao da pozdrav svijetu, mašući maleni šapu!

Sada život bebe nije u opasnosti, a kineski stručnjaci su odlučili da pokaže mladunče novinarima. U inkubatoru, gdje je mladunče još uvijek propustio fotograf Catherine pozadini. Žena je već gledao bebu za neko vrijeme, a ispod možete pogledati slike ove divne beba!

Rođen cub pojavio prilično mrvice. Mnogi stručnjaci su čak odlučili da neće biti u mogućnosti da ide, ali ništa se nije dogodilo. Od svog rođenja 37 dana medvjeda snažno rasla i postala jaka.

Novorođenče panda Mladunci iz Kine

I na ovoj fotografiji dijete lagano nosi svoju majku. Slika je snimljena nakon što je nekoliko sati nakon rođenja ...

"Proveo sam u lokalnom centru za očuvanje pande skoro četiri godine. Tokom tog vremena, sam prikupio mnogo zanimljivih slika ovih neobičnih crno-beli medvedi. Ovaj klinac bio sam u mogućnosti da fotografišem prvi put skoro u prvim satima svog života u ovom svijetu. Nešto kasnije, on je stavljen u inkubatoru, ali povremeno sam ga posjetio i uspio da se neke slike. Kada je rođen, to je većina kao veliki hot dog: sve tako ružičasto, s nekoliko bijele dlake na tijelu. Sada je tele je već više kao odrasla osoba pande kao što smo navikli da ih vidim "- kaže Katarina Von.

Novorođenče panda Mladunci iz Kine

Na slici je prikazana tele je već u posebnom inkubatoru. Ovdje se stalno pregledaju veterinari, jer u tom trenutku je beba najviše ranjiva na različite vrste bolesti.

Catherine nije samo fotograf. Na specijalitet ona je i veterinar. Ona je dugo radila u Coloradu (SAD), ali kada je dobila ponudu iz Kine nije mogla odbiti.

Novorođenče panda Mladunci iz Kine

"Tipičan crno bojenje oko očiju i ušiju teladi pojavljuje već na 5-7 dana. Međutim, u ovom trenutku, oni i dalje imaju malo sličnosti sa svoje odrasle roditeljima "- Catherine Pozadina bilješke u intervjuu Dailymail.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea