bo.perhegrigh.ru

Seal i hobotnica

Posljednjih nekoliko tjedana fotograf Phil Davidson održan Australije Mornington Peninsula, angažovanje u ronjenje sa grupom ronilaca. Tokom tog vremena, Phil je dovoljno sreće da dosta jedinstvenih fotografija, ali pravi dragulj njegov album je niz slika s pečatima, koji je odlučio da lovi veliki hobotnice.

Seal i hobotnica

Davidson Phil / udovoljava novinska agencija

Tokom jednog od njegovih urona fotograf primijetili veliki pečat krzno, putujući u vodi. Nedaleko plutala hobotnice, i, po svemu sudeći, pečat krzno je odlučio da će on biti lak plijen, ali stvari malo drugačije otišla ...

U drugom pečat brzo požurio prema hobotnice i stvaranje munja napad koji je malo of the Tentacle. Međutim, glavonožaca naizgled nije se mnogo bol i nastavio da plovi, kao da se ništa nije dogodilo i nije. Krzno pečat oštro je trgnuo glavu u stranu, pokušavajući da otkinuti komad torte, ali pipak je kao od gume!

Seal i hobotnica

Ronilaca koji rone s Phil Davidson, odavno primijetio da krzna pečate, pa čak ga je nazvao Cecil. Kasnije, fotograf je rekao da niko od njih nikada nije vidio u lice, kao lov pečat hobotnice.

"Ja sam plivao duž pristaništa i video Cecil, čija je pažnja bila usmjerena na hobotnice. Odmah sam shvatio da sada će biti nešto jedinstveno. Hobotnica vjerojatno nije očekivao napad, tako zbunjeni i nisu koristili ni vlastite boje. Da budem iskren, to je uglavnom spori ", - kaže Phil.

Seal i hobotnica

"Cecil zgrabi pipak i pokušao da ga podići. Došlo je do borbe, odnosno neka vrsta parodije borbe, kao hobotnica je skoro nikakav otpor. Cecil ga je odvukao do pipak oko mene, a ja sam mogao oko 15 hitaca prije nego indikator baterije treperi. Tada sam se sjetio sa žaljenjem da ne puni kamera ima za nekoliko dana ", - prisjeća s frustracijom fotograf.

Ono što je završila ovaj sukob, i da li Kitty ručak hobotnica moguće - povijest šuti. Ubrzo nakon što je Phil otpušten kamera, krzno pečat s hobotnice nestao iz svoje vidno polje ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea