bo.perhegrigh.ru

Jedan dan u životu mantis

Nedavno smo objavili niz fotografija sa mačkama muzičarima, ali danas ćete pronaći nešto više od amazing!

Jedan dan u životu Bogomolov

Profesionalni fotograf Scott Cromwell za nekoliko mjeseci bavi praćenjem bogomoljke. Kao rezultat toga, čovjek je odlučio da stvori neobičan album fotografija, koji pokazuju ovi insekti u takvim svakodnevnim situacijama za jednostavne ljude!

Za implementaciju takve grandiozne ideje u stvarnost to je Scott stvoriti minijaturnu kuću i opremiti ga kao pravi. Nakon toga, čovjek je jednostavno čekati do naseljena minijaturni kuća insekata ne uzimaju najprikladnije snimanja držanje. Morali smo čekati dugo vremena ...

Jedan dan u životu Bogomolov

Međutim, vredelo je. Fotografije se ispostavilo vrlo radoznao. Na primjer, na jednoj od slika Mantis je kuhanje večera u peći. Ako pažljivo pogledamo, imajte na umu smo da za večeru u nekoliko muva insekata. U principu, osmislio scenografiju je impresivan!

Jedan dan u životu Bogomolov

"Uvijek se trudim da donose nove ideje svoje fotografije. Tako je i sa bogomoljke. Takav neobičan ideju je došao da me slučajno. Da biste napravili niz takvih slika su me oko mjesec dana, ali većinu vremena sam proveo na potragu za odgovarajuće veličine mantis! "- kaže Scott Cromwell.

Jedan dan u životu Bogomolov

Dailymail napominje da je većina rekvizite za fotografije s hodočašća na 12-18 puta manje od svojih tradicionalnih kolegama. Sve ovo Scott Cromwell kupili online na eBayu. Jedina stvar koja je fotograf strane, postao je novine.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea