bo.perhegrigh.ru

Oh, da vozi!

Činilo se da će ovaj kornjača dobiti u meniju jednog od dva velika aligatora koji je plovio između jedni druge.

Oh, da vozi!

Kornjača je odlučio da se vozi na leđima aligatora! Foto: Mac Stone / South Carolina

Ali, nevjerojatno, događaji su potpuno drugačiji način: umjesto da postane večeru za jednu od predatora, kornjača tiho popeo na leđima aligatora, misleći na taj način upijte toplom suncu Južne Karoline (South Carolina).

Neobična slika je uzeo fotograf Mack Stone (Mac Stone), koji je došao u Južnoj Karolini sa posebnim fotosnaryazheniem da slikaju divljih životinja i životinja u njihovom prirodnom staništu.

Gospodin Stone je proveo četiri mjeseca u vlažnim i zagušljivo šuma Beydlera Francis (Francis Beidler šuma) u potrazi za životinje. Ali, dok je bio nesretan. Fotograf nije mogao dobiti snimke oni sanjaju: životinja, a zatim pobjegao, su se skrivali pod vodom, baš u trenutku kada je hteo da puca.

Oh, da vozi!

Bilo mu je potrebno da bi se životinje da se ponašaju prirodno, bez obraća pažnju na njega. Za to je morao da se spoji sa zemljama u okruženju, da postane nevidljiv. On je koristio Hi-Tech fotoaparat stavljajući poseban režim fotografiranje: Fotoaparat automatski snima slike svakih pet minuta.

- Iu roku od dva tjedna kamere u ovom režimu. Imam puno fotografija, koje su zatvorene sa aligatori i kornjače. I svi oni se ponašaju prirodno, kao što sam hteo, - kaže Stone. - Svako jutro morao sam da podesite kameru koristeći "intervala", a na kraju dana sam se vratio na mjesto da pokupi i spremite slike. I tako svaki dan.

- Kao rezultat toga, dobio sam zanimljivu seriju fotografija u kojoj koegzistiraju mirno aligatori i kornjače. Jedan od njih je čak uspio da jaše na leđima veliki muškog aligatora, a on očigledno nije smetalo. Američki aligatori može narasti do 11 kilograma i njihova omiljena hrana nije samo riba i životinje koje žive u blizini tijela vode, ali i zmije i kornjače.

Oh, da vozi!

Usput, 12-godišnji aligator tako nazvati Gruzija (Gruzija), i tako, ovaj aligator prijateljstva sa 18-godišnjak slatkovodnih kornjača, zvani Broom (Myrtle) živi u zoološkom vrtu u Južnoj Karolini. Ovo prijateljstvo je trajalo 7 godina!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea