bo.perhegrigh.ru

Šta si uradio u moju kuću?

Ova beba koala izgleda zbunjen i ošamućen. Ali, što bi se moglo toliko ga je uznemirio po njegovom povratku u svoju domovinu?

Šta si uradio u moju kuću?

Koala Rescue - Western NSW

Krčenje šuma u staništa koala i drugi torbari - australijski kontinent za uobičajena stvar. Ja nisam bio izuzetak i državnih šuma Vittoria, koji se nalazi u državi New South Wales. Uništenje drugog dijela šume, koja ugrožava živote mnogih njegovih stanovnika, sljedeće posebna agencija - informativne službe spašavanja i obrazovanje. On je odgovoran, posebno, i da se osigura da svi stanovnici s mjesta unaprijed krčenja šuma uselio pored.

Životinje se prevoze unaprijed još netaknute šikare tropskih stabala, pokušavajući da ih u više ili manje poznatom okruženju. Međutim, često se dešava da je najviše vezan za rubove native koala propustite mjesto, koja je od rođenja bio njihov rodnoj kući. Razumljivo nostalgija ih vozi nazad u gdje su vidjeli umjesto bujna, zelena šuma pojavljuje piljevine posute pustoš. Postoji nešto pasti u očaj!

I tako sede, izgubljeno i usamljeno, gdje imaju sve manje i manje prostora. Ko zna sigurno šta su oni mislili u tim trenucima? Ali, oni su frustrirani nekako govori sama za sebe ...

Beba, utisnut na slici, radnici vidio sjedi na gomili piljevine. Ovdje je proveo gotovo sat vremena, tražim zbunjeno ono što je ostalo od svog rodnog šuma. Tokom dana na sajtu su još tri koale, i poslao ih sve zajedno u veterinarskoj klinici. Tu, oni će dobiti potrebnu pomoć, a zatim je otišao da se nastane u svoj novi dom. To je samo koliko dugo?

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea