bo.perhegrigh.ru

Albino vjeverice iz Jubilee Park

Par divni bijeli albino porodica je primećen Ashley u Jubilee Park u Waterlooville (Jubilee Park u Waterlooville). Bijele Belchatow igrao veslo na stablu, a ne može privući pažnju Steve i Tammy Ashley (Steve i Tammi Ashley), koji su išli u parku sa svojom kćeri, Isabel i četiri-dvije godine Neva.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

Foto: Steve i Tammi Ashley / Jubilee Park u Waterlooville

Prema Steve Ashley, dvije male bijele veverice igraju na drvetu pod zaštitom njegove majke (uobičajena siva vjeverica), a zatim odmah iza njih. Dva vjeverice, koje su već dali imena Pinky i Bezobrazan (Pinky i Perky), dobro je poznat u Velikoj Britaniji ovom parku.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

- šetao Porodica smo u parku, kad sam primijetio da je drvo sport neobično bijele životinje - oni su bili više kao male plišane životinje od normalnog proteina, - kaže Ashley. - Bilo je to dva mala bela tele, vrti se oko njegova majka.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

- Moje kćeri su bili jednako sretni da vide ove neobične životinje. Pa, imali smo kameru sa mnom, a mi smo bili u mogućnosti da ih uhvate u memoriji. Znao sam za postojanje albino vjeverice, ali video sam ih prvi put, - kaže Englez.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

- Belchatow veslo igra međusobno, pokušavajući da siđe što je moguće niže na drvetu. U to vrijeme ih je njihova majka gleda, sjedi na grani više. Za dok smo stajali u blizini stabla i diviti im, a onda je odlučio da im imena Pinky i Perky.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

Prema riječima stručnjaka, ove životinje su vrlo male šanse za preživljavanje u divljini, jer su lakše otkriti predatora. Osim toga, ove životinje mogu patiti od svojih normalnih, siva rođaci, što više da se sličan slučaj je već došlo.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

- Njihova krzno je vrlo svijetao i privlači pažnju - kaže Steve Ashley - Velika je šteta ako umru, jer su tako slatki. Jednom, u jednom od parkova u Engleskoj su otkrili protein koji je ozbiljno ugrizao druge proteine. Srećom, ona je spašen, a sada živi u centru pomoći životinjama u Alton (Pet Care Alton), u Hampshire.

Albino vjeverice iz Jubilee Park

Nadamo se, sa ovim veverice neće dogoditi ništa loše, a oni su također veslo će igrati na drveću u Jubilee Park, podigao u svojoj ljepoti mnogih svojih posjetitelja.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea