bo.perhegrigh.ru

Shark let

Ove zapanjujuće fotografije otkrivaju veličanstvene snagu i moć velika bijela psina u potpuno novom svjetlu.

shark let

Foto: David Jenkins / Seal Island, False Bay, Južna Afrika

Ogroman grabežljivog ribe na pozadini izlazećeg sunca - to može biti neobičan i veličanstvena.

Ova serija fotografija je napravljena u blizini False Bay Islands, u Južnoj Africi, 41-godišnji irski divlje životinje fotograf David Jenkins (David Jenkins). Da bi takve neobične fotografije, napada morskih pasa, oni su morali koristiti mamac.

shark let

- Koristili smo da privuku bijele ajkule u nadi da će se uvrediti na to, - kaže fotograf dopisnici Daily Mail. - Da budem iskren, morali smo čekati nekoliko sati, a nismo se nadamo da će od ove ideje da se nešto će izaći.

- Mi ne znamo kada raditi mamac, iu jednom trenutku čak i malo opušteno, posebno zato što je rano jutro. A onda odjednom, ona je skočio! Bilo je tako neočekivano da smo čak i uplašio - kaže Jenkins. Takav trenutak je uvijek zatečen, ali smo ipak uspjeli da uhvate ovom divnom let.

shark let

- Bijela psina je veliki skok na pozadini izlazećeg sunca, slike ispostavilo kao što neobično, pa čak i fantastično! Bilo je super! Takva ljepota nisam vidio! - divi irskog fotografa.

shark let

- Ova serija fotografija ispalo stvarno spektakularan! Auca, čak i ne znajući, nas je neverovatno iznenađenje da nikada nećemo zaboraviti.

shark let

- White Sharks uvijek lovi u zaljevu u blizini obale False Bay na otoku tokom ovih sati. Stoga, moj prijatelj i ja znam šta da radim kada se planira ovo putovanje. Uklonite skok iz vode velika bijela psina je bio moj životni san. I sada taj san se ostvario, pa čak i na tako lijepom mjestu. Nije ni čudo što kažu da snove!

shark let

Kamenite obale otoka privući velike bele ajkule. Zanimljivo je da u ovim vodama viđeni su najveći predstavnici ove vrste. I to je na tim mjestima, često iskaču iz vode. Zašto ovdje tako često iskaču iz takvih velikih predatora kao što je velika bijela psina, istraživači ne mogu još objasniti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea