bo.perhegrigh.ru

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

Ukoliko mislite da su sve mačke se plaše vode, onda si jasno zabludi. I kako su ovi slatki mladunci iz Bandhavgarh National Park (Bandhavgarh National Park), koja u Indiji? Izgleda da vole da prskanja u vodi!

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

Ova dva bengalskog tigra mladunče sa ogromnim zadovoljstvom organiziralo je gužva u bazenu, a njihova majka uživa hladnoću u sjeni drveća.

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

Nestašna mladunci se vratio sa svojom majkom da lovi, kada su se upoznali na putu malo jezero. Tigra porodice da ugase žeđ, a zatim se mladunci počeli igri. Ove nevjerojatne fotografije uspio prirodi fotografa 41-godišnji David Jenkins (David Jenkins), koji su došli u Nacionalni park da slikaju divljih životinja.

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

Ali kako bi se zadovoljile porodice tigra, on nije očekivao, pa uzeti u obzir ovaj sastanak velika sreća. - Sve se dogodilo pred mojim očima, - kaže fotograf. - Sjedio sam u džipu, i izgleda Tigrovi da nije obraćao pažnju na mene. Oni su bili zauzeti sobom i svojim odnosima.

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

- Ugase žeđ, i tigrica ušao u hladu obližnjeg stabla, a mladi da se napravi pravi gužve. Oni imaju veliko zadovoljstvo u prskanja u hladnoj vodi, kao da je na maternjem element. Ali ovo tigar, mačka, koji bi trebao barem ne vole vodu!

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

- Međutim, mladunče je bio pun zabave, energije tukao preko ruba. Izvadio sam fotoaparat i počeo pucati. Da budem iskren, njihovo raspoloženje komunicirao sebe za mene. I ja sam je zabavno kao klinac! Mladunci okolo jedni druge, pokušavajući srušiti još jedan u vodi, a sve to ispred njegove majke.

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

U trenutku, kao da su došli na svoje čula i zajedno otišli na svoju stranu. Sastanak majka i mladunci bio tako nježan i dirljiv, kao da se nisu vidjeli godinama. Mokri i pomalo umorni, oni držao ga kao vrlo mlada mačića, iako su više kao odrasla osoba tigrova.

Ko je rekao da mačke ne vole vodu?!

To je bio moj prvi slike divljih tigrova snimljene na otvorenom prostoru, a ne iz skloništa. Planirao sam da slikaju tigrova, i moram da uradim je da se tri sedmice. Ali bogatstvo se nasmejao na mene, a upoznala sam ih na prvi dan posete ovdje. Nije ni čudo što kažu, nikad ne znaš kad ćeš imati sreće.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea