bo.perhegrigh.ru

Fotografije radoznao medvjed Steven Kozlowski

Polarni medvjedi se smatraju jednim od najvećih i najopasnijih predatora na svijetu. Zbog toga, vrlo malo ljudi bi mislili da im prići iz neposredne blizine, ali se ispostavilo da je osoba još uvijek postoji - to je dobro poznata divljih životinja fotograf i pravi ljubitelj medvjeda Steven Kozlowski (Steven Kazlowski).

Curious medvjed Steven Kozlowski

Foto: Steven Kazlowski

43-godišnji Amerikanac iz New York City je ne samo nas oduševljavaju svojim neverovatnim fotografijama medvjeda.

Curious medvjed Steven Kozlowski

Tako da je ovaj put, da je bio na Arktiku National Wildlife Refuge, koji se nalazi na samoj obali Aljaske, Stephen je neverovatan seriju fotografija sa polarnog medvjeda, odlučio je da ispita automobil.

Curious medvjed Steven Kozlowski

U roku od pola sata radoznalih medvjed vrti oko automobila, pa čak i dobio u sredinu, da temeljito ispitati i njuše to.

Curious medvjed Steven Kozlowski

Arktičkog kruga obtaet oko 20.000 bijelaca, ili polarni medvjedi, ali s obzirom na situaciju životne sredine koji se odnose na globalno zagrijavanje, njihov broj se rapidno pada.

Curious medvjed Steven Kozlowski

To je razlog da je toliko Steven uklanja polarni medvjedi, pokušavajući da dovesti do njihove pažnje na problem javnosti. - Moj cilj je bio stvaranje razumijevanja potrebu očuvanja divljih životinja - rekao je Stephen.

Curious medvjed Steven Kozlowski

- To je za ovo 15 godina, trudim se da zanimljiv slika, "povezivanje" osobe sa oštećenim svijet životinja koje žive u dalekim zemljama. I to smiješno medvjed fotografisao sam u istočnom dijelu obale Aljaske.

Curious medvjed Steven Kozlowski

- pet godina 135 kilograma Male primijetili naš auto iz daljine i odlučili da se zatvori "ispunjava" sa njom. U ovom uzrastu, medvjedi su vrlo znatiželjni po prirodi, i stari i sticanje neka iskustva, oni nisu tako radoznao i rijetko idu nijedan razuman rizik.

Curious medvjed Steven Kozlowski

Polarni medvjedi su prijeti izumiranje, uglavnom je to zbog smanjenja staništa - naime, zbog topljenja leda. Polarni medvjedi moraju da putuju velike udaljenosti plivanjem u potrazi za hranom. Vrlo često oni jednostavno udaviti od gladi i gubitak snage.

Curious medvjed Steven Kozlowski

Steven Kazlovski proveo mnogo godina u blizini Bears, mogla "intimni", a ponekad zabavan, pun adrenalina trenutaka iz života ovih predivnih životinja. Njegov izvanredan rad je objavljen u knjizi pod nazivom "Bear Country".

Curious medvjed Steven Kozlowski

- Moja poruka je vrlo jednostavna, - kaže Stephen. - Bears - ne hladnokrvne ubice. I mi smo u stanju da mirno koegzistiraju rame uz rame s njima, uživajući u šarene i bogate svijet divljih životinja.

Curious medvjed Steven Kozlowski

Foto: Steven Kazlowski
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea