bo.perhegrigh.ru

Dobro raspoloženje

Ova razigrana polarni medvjed je sličan olimpijski plivač, blijedi u određenom položaju prije skakanje u ledenu vodu na Arktiku. Mlada tako uživati ​​u igri sa morža fliper, koji vjerojatno ostala nakon što je njen obrok, da nije mraza ili hladna voda nije prepreka.

I polarni medvjedi vole igrati

Steven Kazlowski / Arctic National Wildlife Refuge na Aljasci, SAD

Petogodišnji medvjeda uranja u vodu peraje kao profesionalni sportaš, a zatim dolazi opet. Navodno, ona ima predivan raspoloženje, a ona se zabavlja "igračka" za nekoliko sati, sve iznova ponavlja.

I polarni medvjedi vole igrati

Ove nevjerojatne fotografije od 350 funti medvjed uspio napraviti američki fotograf Steven Kozlowski (Steven Kazlowski) na Arktiku National Wildlife Refuge na Aljasci, SAD (Arctic National Wildlife Refuge na Aljasci, SAD). Čovjek je krenuo iz Kingston (Washington) na Aljasci posebno za snimanje polarni medvjedi i posmatra njihovo prirodno ponašanje.

I polarni medvjedi vole igrati

- Bear, prije nego što skoči u ledenu vodu stoji nepomično oko minut, a zatim brzo roni ispod leda, - kaže 43-godišnji fotograf. - To je ogromna životinja, oko 7 metara u visinu, ali uprkos svojoj prilično velikih dimenzija, to je sve ovo sa najvećom lakoćom.

I polarni medvjedi vole igrati

- Skakanje u vodu trajala u nedogled, činilo se da ona nije dosadi vježbe, vidimo odmah da je stalo na omiljeni hobi, posebno od velike vremenu i suncu - sve u pratnji lijep i razigran raspoloženje.

I polarni medvjedi vole igrati

Polarni medvjedi veliko zadovoljstvo da pliva u vodi - to je ono što volim da radim uvijek! Imajte lak ulazak u vodu, ali je isto tako lako da izađe iz nje, odmara svoje prednje šape na ledu i vuče kao pravi sportaš.

I polarni medvjedi vole igrati

- Bio sam zapanjen onim što je vidio! Koliko dobro medvjed osjetio ledene vode. Zaista - pravi stanovnik Arktika, kao veliki i jednako agilan u isto vrijeme! Osećaj je potpuno ugodno i na ledu i na vodi. Ovaj sastanak je nezaboravan za mene. Pogledao sam polarnog medvjeda s druge strane, prethodno nepoznate meni strane i sa ove strane Stvarno mi se sviđa. Zahvalan sam mu za rezultiralo novim iskustvom - zaključio je Stephen.

I polarni medvjedi vole igrati

Steven Kazlowski / Arctic National Wildlife Refuge na Aljasci, SAD
Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea