bo.perhegrigh.ru

Kralj jelena u Richmond Park

To je veličanstven jelena spada u najmoćnije životinja - a sudeći po ovim fotografijama, također najviše kraljevski.

Kralj jelena Richmond Park

Kralj jelena iz carstva divljači Engleske. Foto: Mark Smith / Richmond Park

Svi jelen pobjegao brzo kada je kliring objavljen ove ljepote - savladati jelen sa velikim "kruna" paprat, ukrasiti ga sa razgranatim rogovima.

30-godišnji fotograf Mark Smith (Mark Smith), bio je upravo šokiran kada je bio iz šume gustiš Richmond Park (Richmond Park) u rezervnom Royal Park (Royal Park) Surrey, Velika Britanija, došao neobičan jelena.

Kralj jelena Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

Ovaj veliki muško zuri u fotografa sa svojstvene ovom trenutku aroganciju i veličinu, sve svoje stavove, on je pokazao svoju superiornost i "kruna" Izgledalo je sasvim normalno u glavi.

Prema fotograf sa sjedištem u Londonu je, jeleni činilo se da dolaze iz svih dobro poznatih bajki starih u. Spektakl je bio impresivan! Sada je jelen izbrazdanosti vremena i tako mužjaci ljubomorno čuvaju svoju imovinu od invazije vanzemaljaca.

Kralj jelena Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

- Ja fotografisao jelen za četiri godine, i znam, i vidio sam kako se sve dešava više nego jednom, ali takav zgodan muškarac nikada nisam sreo u životu, - kaže Smith. - To mi je vjerojatno uzeo za svog protivnika i počeo žestoko da rasture zemlju rogove oko njega u pokušaju da me uplaši.

Kralj jelena Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

Nakon nekoliko trenutaka je podigao veličanstvenu glavu i počeo da urlaju glasno, pokazujući na taj način svoju superiornost i istovremeno privlačenje suprotnog spola.

Mark Smith je gledao jelena u Richmond Park od 6:00 ujutro, i to je zanimljiv događaj dogodio oko podneva. Prema fotograf i prirodnjak, jelena je procijenjena u izgledu negdje oko 8-10 godina i to ljepota bila je jedna od najvećih svih 600 jelena živi na rezervi Royal Park.

Kralj jelena Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

On je ocenio da jelena je izgledalo da se oko 8 do 10 godina, i to je definitivno jedan od najvećih 600 jelena koji živi na rezervi. Ako ne i najveći. Zaista, ovo Deer King.

Kralj jelena Richmond Park

Mark Smith / Richmond Park

- Njegov urlik bio veoma jak i zastrašujuće - fotograf pamti - moglo se čuti dovoljno daleko. Ovaj moćni jelen nema potrebe da se kandidira za žene, dolaze do njega, i to je jasno zašto - nasmijan, dodaje Smith.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea