bo.perhegrigh.ru

Deer Richmond Park

Ova lijepa i moćni jelen pokazuje da je u glavnom šumi, on je kralj! Glava mu je bila ukrašena "krunu" paprati i lišća.

Deer Richmond Park

Sada jelena naseljava u Richmond Park (Richmond Park), je gon. Dakle, ova ljepotica bukvalno kopa zemlju sa svojim rogovima, demonstrirajući nevjerovatnu moć potencijalnog rivala.

Dakle, on namjerava osvojiti korist žena i nastaviti svoje porodice. Njegovo ponašanje je privukao pažnju osam žena čeka više odlučnu akciju između kandidata.

Deer Richmond Park

Ove neverovatne fotografije mogao da britanski Wildlife Photography 42-godišnji Greg Morgan (Greg Morgan), koji su došli u Richmond Park slikaju ove neverovatan prizor.

- Male jelen bukvalno raznio zemlju sa svojim ogromnim rogovima - kaže Englez, - njegovo glasno rika odjeknula šume, privlači pažnju rivala i suprotnog spola.

- Došao sam ovamo 5:30 ujutro. Šuma je još uvijek obavijen maglom, ali već probile prve zrake sunca. Jelena rut je tek počela, a ja čuo njihove glasove koji nose svuda - kaže Greg.

Deer Richmond Park

- Primijetio sam veliki muškarac, koji je već uspio da privuče pažnju krdo osam žena mu je pažljivo posmatrao. Ovo je najvjerojatnije svoju budućnost harem, kao žene koje pokazuju značajne uslugu.

- Ali onda je došao iz šume još jedan jelen, glavu ukrašena prekrasnim "krunu" lišća i paprati. Ovo muško je očito tvrdi ovih žena i bio je spreman da se bori sa bilo rivala na putu.

Deer Richmond Park

- Ovo muško je bilo savršeno! Razbio rogove zemljišta. Paprat lišća i leteo iz njegovo kretanje gore! Dakle, on je pokazao svoju moć i priprema za bitku. jelen tako učiniti za jačanje mišića vrata pre borbe, i da privuče pažnju suprotnog spola. Šta god da je, ali to je radio!

Deer Richmond Park

- Volim da dođem u Richmond Park u ovo doba godine, - kaže gospodin Morgan. - Od kraja rujna do početka novembra ovdje Hajde jelena kolotečinu. Ovo je jedan od najimpresivnijih znamenitosti koje nisam mogao propustiti.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea