bo.perhegrigh.ru

Sadržaj

sadržaj



priča "cat pobune"

priča "Laz za kućnog ljubimca"


Hotel s kućnim ljubimcima (nastavak)


utopljen

Čudan san je ostao, i Sean odlučio da i dalje potrebna da ode u jezero. Neću naći Kevin, idem sam, odlučio sam Mops i krenula prema izlazu iz hotela.

U dvorištu je bilo bučno, kao i prošle noći. Evo, svatko može pronaći nešto za svakoga. Sean pogleda oko sebe i ugledao dva psi, oduševljeno petlja u sandbox. Lagano pritisne strane, Kevin i čokolade ljepotu da uživate u svojim omiljenim hobijem. Gusta oblak prašine visio nad bageri, skrivajući ih od znatiželjnih očiju.

Nestalog prijatelja, pomisli Sean, i krenuo prema jezeru.

- Hej, druže - pozdravio pug iza. Sean se osvrnuo i vidio ga, brzo okreće preko šape, Kevin radi.

- Daleko od toga da ide bez mene?

- Čini se da ste veoma zauzeti, samo je odlučio da ne smeta. Ostavio si moja dama sam, usput, kako se zove?

- Bonya kul. Dozvolite mi da vas upoznam. Imaju danas ovdje sa vlasnikom uživo. On kaže da ga nisam vidio na sve, za ljude ovdje još zabavnije nego životinje. Osim toga, ljudi ovdje složiti brzo, vjerojatno ljubav prema životinjama zajedničko.

- Sanjala sam Cavy, čudan. Poput jezera moram, samo ne znam zašto. Zato sam odlučio da izvidi kroz situaciju, osim veličanstvene prirode ovdje, pogledaj oko sebe.

Kevin rastrojen iz razgovora, a nalet oko. Stoljetnim smreka, podatna vođen vjetar u sporom plesu, guste redove zaobišao je put koji vodi do jezera. Uoči već činilo prostranstvo vode, zatvoren u ovalnom obala.

- Šta ćemo tražiti i gdje? - Kevin je pitao, kao što prijatelji su došli blizu jezera.

Ne znam, možda samo plivati ​​- Sean predložili.

Basset i pug je polako u vodu i plutala.




- Usput, ja ne znam kako da pliva, Kevin se iznenada sjetio, kada je na obali ostavio daleko iza sebe. Pa, barem i dalje mislim - rekao je on.

- Ti si još dosta sami ne znaju, naknada - ohrabrio novo plivač mopsa. Canine mogućnosti su ogromne, potrebno je samo da ih otvorite u sebe ili u svakom domaćinu, koji će pomoći da se otvori. Vaughn one trske vidite?

- Da - Kevin promrmljao, ne baš podešen na razgovor za vrijeme kupanja.

- Sailing tamo, među trske, možete vidjeti neke močvarice životinje, a to je put do obale, a zatim ponovo utopiti. Samo sam udavio i nije dovoljno da bude potpuno zadovoljan - Sean komentirao ironično.

Nakon snimanja ostatak na zemlji, prijateljima otišao u trske, koja je počela sa plićaku, nedaleko od obale. Cijeđenje kroz prvi set biljaka, stoji grudi-duboko u vodi, Shawn primijetio nešto trodimenzionalni, čvrsto zaglavila u grmlju. Torbu ili neki odjeću, mislio je, i napravio svoj put na predmet. Približavanje dovoljno blizu, tako da je dovoljno dobar da razmotri predmet, koji je privukao njegovu pažnju, Sean zamrznuo. To je bio leš psa, koji je znao.

Kevin je konačno gotov, odlučio je da ne prati Mops i vratio se na obalu. Pogled Sean zapanjio, pojavio se iz grma, mnogo ga je iznenadilo.

- Donosimo vam video tamo - zbunjeno pitao Kevin.

- Cavy gore, mnogo gore tamo u trska plutajući leš Tyson.

- Tai-san-dobro, to je pit bull, kojeg smo jučer sreli na uskom putu u hotelu - teško pribere misli, rekao je Kevin.

- Dođi ovamo moj prijatelj, da ga, mi i dalje nije pomoglo - izlaska iz vode, rekao je Sean.



dan "Merry Paul"

Hotela ispunjeni povratka drugari brzog smeh. proslavio "Merry Paul"To davanja, razlikuju po tome što on nikada nije tužan, a cijeli svoj život se smejao. Gotovo svi bi mogli biti predmet zabave za Paula. Našao je smiješno, čak i kada obični ljudi nisu vidjeli ništa. Neki su mislili da je mentalno bolestan, ali ne i druge znakove mentalne bolesti, pored čestih naleta nekontrolisanog smijeha na to, u principu, nije primetio.

Međutim, ljudi koji su se okupili u dvorištu, smeje nije samo. Trenutno je organizovana zastupljenost umjetnika u žanru pantomime. Ljudi okupilo je veliki broj očigledno prezentacije bio je zaista zanimljivo.

- Zar ne mislite da je smrt Tyson, niko jednostavno ne uznemiren, ali ne i uznemiren - Sean pitao, iznenađen što se događa.

- Možda oni jednostavno ne znam šta se desilo. Tyson je i dalje vlasnik nije imala dovoljno svog psa ili ne, rekao je o njegovom nestanku. Znate, pas je slobodan od domaćeg i obrnuto.

- Možda si u pravu Cavy, ali nešto mi govori da slučaj nije jasno. Sačekajmo inicijativu od vlasnika pit bull. Usput, bilo bi lijepo da ga poznavali u hotelskoj sobi i postaviti nadzor. A sada, ako je vrijeme za jelo?

- Vrlo ide. Bonya rekao, postoji dobar restoran za pse, kao što je restoran. Možda da pogledamo - Kevin predložili.

Canine restoran u cjelini je izgledalo kao ljudsko biće. Samo stolovima bili su toliko niske da čak i mali pas lako mogao dobiti u posudu, koja je izgrađena u drveni vrh tabele. Stolice nisu bili, ali udaljenost između posude su sasvim dovoljno da jedu tiho, bez ometanja od strane komšija zdjela na stolu.

dan "Merry Paul" nije zaobišla i pas restoran. U sredini svakog stola su postavljene silikona impresivne brojke veličine nasmijan ili smeje otvoreno pasa različitih pasmina.

- Dođi ovamo za sto, mopsa - Kevin Sean predložili. On je bio samo dva zdjele će moći mirno razgovarati bez svjedoka.

- Pa i ja se cere njega, gotovo kao u oglašavanju sjeme kamenca - Kevin primijetio kada prijatelji uzeo kvadrat stol za dvije osobe.

- To je meni - Sean je rekao, pokazujući na šapu stoji na stolu papir umetnut u plastičnu kovertu na nogama. Čini se da je izbor od nas ovdje ne daju. Jelo dana i sve to, jesti ujutro i popodne i navečer. U restoranu se naziva ...

Tek što je pug izraziti sve svoje nezadovoljstvo institucijama kao što su stol konobar je došao i pao u njegovu posudu jelo dana. Previše, a što je učinio sa posudom Kevin, a onda je utihnulo.

- A usluga gledam ovdje na najvišem nivou - ne želeći da se smiri i nastavio da gunđaju mopsa. Pašteta govedina sa pire povrće, pročitajte meni, Sean, nisu u stanju da identifikuje poreklo mase svijetlo smeđe boje, leži u njegovoj posudu.

- Mmmm - Kevin mrmljao. Wow tako ukusno. Iako to izgleda, treba imati na umu, to nije bitno.

Sean trenutak rastrojen iz sadržaja svog zdjelu Ferris i pogleda oko sebe. Kućni ljubimci sa zadovoljstvom je jeo jelo dana "Merry Paul"Neki glasno Slurp i drugih nadima, bilo je jasno da osim njega nego bilo nezadovoljnih kupaca jednostavno ne.

Opet se odnose na meni, pug čitati naglas, pavlaka mousse za desert.

- Zdravlje - rekao je Kevin. Yummy vjerojatno implodira uskoro, i da neće dobiti desert.

Lagano onjuši jelo dana, Mops počeo obrok. Nakon što je glavni obrok je jeo, i pažljivo lizali posudu, donio desert, koji je također veoma cijenjena, čak iu takvom klijentu probirljiv mopsa.

novi poznanik

Dobro hranjenih i sretni prijatelji polako otišao do hotela. Nije jasno ko je imao ideju da se izgradi postrojenje za mačje tijelo psa, čvrsto zatvorenim nije visoka, ali pouzdan ogradu.

Spoznaja da idu uz ogradu, gdje žive mačke, inspiriran prijateljima na tužan misli o drugima ostati kod kuće.

- Kako je bio siromašan, bez nas - prva misao Kevin Vaska naglas.

- Pa - Sean predložili. Teases vezati Bax i krade sir iz razbacane Baba Klava.

- Mijau, mijau - rekao je neko na ogradi.

Psi su se zgledali i pogledao na mjesto gdje je čuo regrutaciju mjauče.

Nastavlja se ...

Udio u društvenim mrežama:

Povezani

bo.perhegrigh.ru
Pitanja vet Glodavci Zdravlje i njegu Mačke Korisno je znati Papagaji Ptice Riba Psi Farma Hrčci Egzotičan Miscelanea